mAz

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zawiła, trójwymiarowa podróż po zagmatwanych i pokrętnych labiryntach, gdzie mroczny klimat otoczenia zderza się z sympatyczną postacią małego ufoka, w którego postać wcielamy się w grze.

Naszym głównym zadaniem jest odnalezienie w gąszczu ścieżek prowadzących zazwyczaj donikąd, tej właściwej kierującej do upragnionego statku, którym przelecimy do następnego, jeszcze bardziej zakręconego układu. Zanim to jednak się stanie należy zebrać wszystkie pierścienie z planszy pamiętając, że w jednym z nich ukryty jest klucz, dzięki któremu będziemy mogli dostać się do pojazdu.

mAz posiada proste i łatwe do opanowania zasady, dodatkowo wyrabia pamięć, orientację w terenie i zmusza do logicznego myślenia przez co doskonale nadaje się dla graczy w każdym wieku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

pomysł, długość rozgrywki, sterowanie
grafika i dźwięk, brak emocji, szybko się nudzi.
ocena użytkownika
30.04.2016 20:53

Gra trochę jak logiczna zręcznościówka, poza myśleniem musimy uważać aby nie spaść w przepaść. Grafika, dźwięk i cała oprawa dość dobra ale jakby popatrzeć na rozmiar zajmowany przez grę na dysku to szału nie ma. W grze mamy proste zasady i sterowanie łatwe do opanowania, możemy tylko biegać, skakać i czołgać się. Mimo to gra trochę irytuje, brakuje emocji i wieje nudą. Dobra rozrywka na chwilę.