mAz na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy mAz - zawiłą, trójwymiarową podróż po zagmatwanych i pokrętnych labiryntach, gdzie mroczny klimat otoczenia zderza się z sympatyczną postacią małego ufoka, w którego postać wcielamy się w grze.

Naszym głównym zadaniem jest odnalezienie w gąszczu ścieżek prowadzących zazwyczaj donikąd, tej właściwej kierującej do upragnionego statku, którym przelecimy do następnego, jeszcze bardziej zakręconego układu. Zanim to jednak się stanie należy zebrać wszystkie pierścienie z planszy pamiętając, że w jednym z nich ukryty jest klucz, dzięki któremu będziemy mogli dostać się do pojazdu. mAz posiada proste i łatwe do opanowania zasady, dodatkowo wyrabia pamięć, orientację w terenie i zmusza do logicznego myślenia przez co doskonale nadaje się dla graczy w każdym wieku.

Grę mAz można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapoznać się z recenzjami do szpiku japońskiego Vanquish, NBA 2K11 z Michaelem Jordanem w roli głównej oraz drugiej części odświeżonego Alien Breed - Assault. Dzielimy się również wrażeniami z bety multiplayer Killzone 3 na PlayStation 3, w redakcyjnym labie testujemy zaś kartę Palit GeForce GTS 450 Sonic Platinum.

© dobreprogramy