r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

mBank PL

Strona główna Windows Phone Biuro

mBank PL jest aplikacją służącą do obsługi bankowości mobilnej. Dzięki niej w łatwy sposób można sprawdzić stan swojego konta, wykonać przelew lub zablokować dostęp do niego.

Aby zacząć korzystać z aplikacji, należy podpiąć telefon do konta. W tym celu, po zalogowaniu się do pełnej wersji serwisu mBank, w ustawieniach trzeba dodać urządzenie i dokonać autoryzacji ze smartfonem. Podczas autoryzacji serwis prosi o utworzenie kodu PIN, który będzie służył do logowania się do konta. Jest to bardzo wygodny sposób. Nie trzeba za każdym razem wpisywać na nowo numeru konta oraz pełnego hasła.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja dzieli się na 6 kolumn. W pierwszej można dokonywać szybkich płatności do osób lub firmy, na własne konto lub doładować telefon. W drugiej karcie znajduje się historia, czyli wszystkie transakcje dokonane. Natomiast trzecia przedstawia wszystkie rachunki oraz karty. Kolejną kolumną są operacje zaplanowane. W ostatniej znajdują się informacje oraz mapa z najbliższymi bankomatami. Jednak, jeżeli użytwkonik nie zaloguje się do aplikacji, to ukazywane są tylko 3 kolumny: płatności, kursy walut, w Twojej okolicy.

W ustawieniach da się zmienić kod PIN oraz włączyć ukazywanie paska finansów jeszcze przed zalogowaniem się. Ponad to da się zablokować kanały dostępu oraz odłączyć urządzenie.

Jako kafelek można przypiąć informacje na temat danego konta lub karty.

Aplikacja mBank PL jest darmowa. Działa bardzo dobrze i jest bezpieczna.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

BLIK One Click już w regulaminie mBanku. Unia Europejska się sprzeciwi?

38
INTERNET 21.09.2016 | Maciej Olanicki

Jakiś czas temu informowaliśmy o pracach nad BLIK One Click – techniką uwierzytelniania transakcji za pomocą powiadomień aplikacji mobilnej. Można już znaleźć pierwsze ślady zapowidające jej rychła implementację – wygląda na to, że pierwsi z BLIK One Click będą mogli korzystać klienci mBanku. Jak zauważa serwis Cashless.pl, ostatnie zmiany regulaminu mBanku obejmują także usługi płatnicze. Chodzi między innymi o wprowadzenie metody autoryzacji 3-D Secure. Dzięki niej nawet transakcję kartą w Sieci, czyli takie, które nie wymagają logowania do serwisu banku, potwierdzać będzie trzeba SMS-em.…

mBank nie zapomina o mobilnym Windowsie: dostępna nowa wersja aplikacji

44
OPROGRAMOWANIE 10.08.2016 | Maciej Olanicki

Dla użytkowników zmierzchających mobilnych systemów operacyjnych dużym problemem może być ewentualnie porzucenie rozwoju aplikacji służących mobilnej bankowości. Nietrudno się domyślić, że kwestia ta dotyczy przede wszystkim mobilnego Windowsa. Nie ma jednak powodów do obaw – mimo kiepskiej passy tego systemu, mBank właśnie wydał na niego nową wersję swoje aplikacji mobilnej. Nowa wersja aplikacji mBank nie przynosi znaczących zmian w interfejsie, który niezmiennie opiera się na kafelkach. Wnosi natomiast sporo wygody w kwestii ułatwiania kontaktu klienta z bankiem. Odtąd bowiem użytkownicy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.