mBank PL

Strona główna Windows Phone Biuro
Pobierz program
lub zeskanuj:

mBank PL jest aplikacją służącą do obsługi bankowości mobilnej. Dzięki niej w łatwy sposób można sprawdzić stan swojego konta, wykonać przelew lub zablokować dostęp do niego.

Aby zacząć korzystać z aplikacji, należy podpiąć telefon do konta. W tym celu, po zalogowaniu się do pełnej wersji serwisu mBank, w ustawieniach trzeba dodać urządzenie i dokonać autoryzacji ze smartfonem. Podczas autoryzacji serwis prosi o utworzenie kodu PIN, który będzie służył do logowania się do konta. Jest to bardzo wygodny sposób. Nie trzeba za każdym razem wpisywać na nowo numeru konta oraz pełnego hasła.

Aplikacja dzieli się na 6 kolumn. W pierwszej można dokonywać szybkich płatności do osób lub firmy, na własne konto lub doładować telefon. W drugiej karcie znajduje się historia, czyli wszystkie transakcje dokonane. Natomiast trzecia przedstawia wszystkie rachunki oraz karty. Kolejną kolumną są operacje zaplanowane. W ostatniej znajdują się informacje oraz mapa z najbliższymi bankomatami. Jednak, jeżeli użytwkonik nie zaloguje się do aplikacji, to ukazywane są tylko 3 kolumny: płatności, kursy walut, w Twojej okolicy.

W ustawieniach da się zmienić kod PIN oraz włączyć ukazywanie paska finansów jeszcze przed zalogowaniem się. Ponad to da się zablokować kanały dostępu oraz odłączyć urządzenie.

Jako kafelek można przypiąć informacje na temat danego konta lub karty.

Aplikacja mBank PL jest darmowa. Działa bardzo dobrze i jest bezpieczna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!