mBiuro Plus 2.0.1183.1

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

mBiuro jest programem, który zdobył bardzo dużą popularność dzięki temu, że był do pewnego czasu darmowy.

Obecnie program jest płatny ale rekompensuje to rozbudowaną funkcjonalnością stabilniejszą pracą w stosunku do bezpłatnych wersji. Głównym zadaniem programu jest fakturowanie towarów i usług oraz prowadzenie ewidencji magazynowej. Umożliwia wystawianie faktur VAT i ich korygowanie, wprowadzanie dokumentów zakupu, prowadzenie rejestru sprzedaży i zakupu VAT, kartoteki kontrahentów, usług, ewidencjonowanie towarów, wystawianie dokumentów PZ i WZ, prowadzenie terminarza.

Niebagatelną zaletą programu jest przejrzystość interfejsu i bardzo prosta obsługa.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

łatwy w obsłudze
olewanie klienta - brak kontaktu z autorem
ocena użytkownika

Program jest przyjazny w obsłudze, do prowadzenia niewielkiej firmy jest ok. I to by było wszystko co mogę pozytywnego napisać o tym programie. Jeśli ktoś szuka czegoś co nie przysporzy mu stresu i marnowania czasu niech omija szerokim łukiem program Pana Jaske czy jak on się tam nazywa. Brak jakiegokolwiek kontaktu z autorem jest kpiną, a sam autor tylko ośmiesza się tak postępując. Pisanie kilkudziesięciu maili nic nie daje, bo i tak nie ma na nie odpowiedzi. Od miesiąca próbuję skontaktować się w jednej sprawie, napisałem jakieś 15 maili z prośbą o kontakt i nic. Jak dla mnie osoba reklamująca program swoim nazwiskiem rozmienia na drobne swoje dobre imię, które w moich oczach i innych klientów mających podobny problem i tak już utracił.

14.02.2015 13:50 | Recenzja do wersji 2.0.1183.1

Komentarze

0 nowych
  #86 19.09.2018 09:24

Katastrofa odradzam,jeśli chodzi o program nie mogłem narzekać ale jeśli chodzi o wsparcie techniczne,kontakt, K A T A S T R O F A - I NIE CHODZI O TO ŻE JESTEM ZŁY CZY ZAŻENOWANY KONTAKTEM,A RACZEJ NIE KONTAKTEM ,POSIADAM PROGRAM JUŻ 7=8 LAT I ZAWSZE PROBLEMY ZE WSPARCIEM-PŁATNOŚCIAMI.... PROSZĘ POCZYTAĆ INNE OPINIE I NIE SUGEROWAĆ SIĘ MOJĄ,A JEST ICH BARDZO DUŻO I WSZYSTKIE TAKIE SAME. NIE !

  #85 20.01.2016 08:54

@student2 (niezalogowany): dokładnie tak!!!!!!

  #84 20.01.2016 08:53

@huma1: mam to samo! niestety pan Jaske jest bardzo niepoważny!!!!

  #83 10.03.2015 14:26

@huma1: Po m-cu usilnych starań z mojej strony)meile, telefony,sms-y)skontaktował się (przysłał fa-re na przedłużenie licencji )w ostatnim dniu obowiązywania starej.Następny dzień był bez dostępu do programu:-((( Dopiero jak wpłatę zobaczył na koncie przysłał link na przedłużenie. Nie poważy gość!!!

huma1   1 #82 19.02.2015 22:05

Czy ktoś wie jak się skontaktować z Mavel Systems. Próbuję od półtora miesiąca - bezskutecznie.

  #81 11.02.2015 09:18

@huma1: mam ten sam problem:-( za kilka dni kończy mi się licencja .Nie wiem co robić???/

huma1   1 #80 08.02.2015 22:32

Od kilku lat jestem użytkownikiem mBiuro i jestem z niego zadowolony. Prosty, przejrzysty program do fakturowania.
Chciałem przenieść go na inny komputer bo stary nawalił, ale działał tylko 7 dni i już nie mogłem go otworzyć. Niestety od miesiąca nie mogę się ani dodzwonić, ani skontaktować mailem. Żadnego odzewu. Kiedyś nie było problemu z kontaktem, wystarczyło zadzwonić i można było uzyskać pomoc. Dlaczego Pan Jeske nie odpowiada - nie wiem. Może po kilku latach już się klientów nie szanuje. Szkoda bo program jest naprawdę fajny. Niestety muszę poszukać innego programu

huma1   1 #79 08.02.2015 22:31

Od kilku lat jestem użytkownikiem mBiuro i jestem z niego zadowolony. Prosty, przejrzysty program do fakturowania

Autor edytował komentarz.
  #78 06.11.2013 12:11

Brak jakiegokolwiek kontaktu z Panem Jeske... coś strasznego. Chciałam przedłużyć licencję na wieczystą, ale niestety muszę poszukać innego programu bo od tygodnia nie mogę wystawiać faktur... Czy ktoś może coś polecić? Co importuje wszystkie dane ze starego programu?

  #77 11.10.2013 09:23

Nie jest zły ale przesiadłem się na http://www.systim.pl bo brakowało mi paru rzeczy, a Systim je posiadał. No i jest tam realny support.

  #76 19.09.2013 14:22

Program łatwy w obsłudze ale zero kontaktu z panem Jaske w sprawie pomocy , telefonu nie odbiera - poprostu kupujesz radz sobie sam

  #75 19.03.2013 19:27

Witam, program w pierwszej fazie użytkowania wydaje się ok, natomiast dalej jest tragiczny, stany mag. nie wskakują czasami, zniknął gdzieś dokument faktura zakupu itd. Ciężko sie pracuje w takich warunkach. Na pewno nie chcę dalej przedłużać licencji. NIE PISZĘ KOMENTARZY ALE WKURZYLI MNIE.....

gavron   6 #74 07.09.2012 18:59

@ewa tarnowska
Oj nieładnie, nieładnie.....
Oczywiście komentarz jest nieprawdziwy.
Korzystałem z programu kilka lat, nigdy nie miałem najmniejszych problemów, dzwoniłem do autora po pomoc i udało się załatwić sprawę dosłownie w dwie minuty(chodziło o wystawienie korekty).
Na każdego maila dostawałem wyczerpującą odpowiedz, nigdy nie było z tym żadnych problemów.
Oczywiście program który @ewa tarnowska proponuje w zamian, jest opisany dużymi literami tak aby rzucał się w oczy(celowo nie wymienię nazwy), takie działania o norma w tej branży, bo konkurencja jest olbrzymia!
Nie dajcie się nabierać na tego typu tanie zagrywki.
Co do programu - jak każdy ma swoje wady i zalety, ale tych wad jest naprawdę niewiele, kilka rzeczy można by poprawić.
Generalnie program 9/10.

  #73 31.07.2012 22:07

Używałem tego programu przez dwa lata i nie było problemu.
To dobre narzędzie dla osób bez, szerokiej wiedzy księgowej.
Takie woisy jak np. ewa tarnowska są opłacane przez konkurencję, więc szkoda czasu na ich czytanie.

  #72 26.03.2012 08:17

Czy ktos w tej formie odbiera telefony i odpisuje na maile? Czekam juz 2 tygodnie na jakikolwiek odzew i nadal cisza. Moze mi ktos polecic jakis inny podobny program skoro twórcy ww. milcza?

  #71 14.03.2012 09:20

Czy jest możliwośc dodania do programu na PZ kolumny Wartośc sprzedaży brutto (ewentualnie te opcje odchylenia od marży?)Aktualnie jest netto i brutto zakupu i prosiłbym o dodanie tej nowej opcji.
Pozdrawiam

Jestem na etapie analizowania programów i podjęcia decyzji o zakupie. Przedmiotowy program jest bardzo intuicyjny i wydaje się, że OK. Brakuje mi jedynie opcji o której pisałem powyżej.

  #70 02.03.2012 10:48

Mam ten program od kilku lat - jest ok.
Do momentu kiedy potrzebujesz jakiejkolwiek odpowiedzi-pomocy.
ZAPOMNIJ !
Ten program to jest one way ticket !!!
Absolutne 0 ZERO kontaktu zwrotnego - choćby pocałuj mnie w "cztery litery"! NIC !
Kupujesz i koniec!

  #69 08.02.2012 23:39

Hmmm całkowicie nie zgadzam się z opinią Pani "ewa tarnowska".
Używam program od grudnia 2011 roku i jestem zadowolony. Nie ma żadnych błędów w dodawaniu czy odejmowaniu towarów. Wydaje mi się, że Pani chce zareklamować produkt konkurencji :) Ja posiadam około 30 produktów na stanie i wypisuje około 150 faktur miesięcznie - nikt z obsługi oraz z księgowości nie wspominał o problemach. Prosty program i polecam wszsytkim.

  #68 20.01.2012 13:25

Program może i przyjazny i łatwy w obsłudze, bo faktycznie na pierwszy rzut oka wygląda sympatycznie, ale za to bardzo prymitywny!!! Prowadzę niewielką firmę, gdzie mamy jeden rodzaj towaru, ale ten program nawet w takim przypadku nie jest w stanie odpowiednio ściągać ze stanów magazynowych. Porażka! Pisałam wiele razy maile do autora programu, dzwoniłam, prosiłam o stworzenie dla mnie dodatkowych opcji w programie, oczywiście odpłatnie, ale do dzisiaj się nie doczekałam. Albo pan Jeske nie umie, albo mu się nie chce, tak czy siak SAMA musiałam sobie to w końcu zrobić plik obliczeń w excelu i cały rok na tym działałam. Już nie wspomnę, że jakikolwiek kontakt z tym panem graniczy z cudem i niech pan nie mówi, że jest inaczej, bo o negatywnych opiniach na pana temat przekonałam się na własnej skórze! Podobnie rzecz się ma z raportami kasowymi: owszem, wyglądają bardzo przejrzyście, ale co z tego, skoro np. chcę się cofnąć do poprzedniego miesiąca i wpisać KW, jak nie rozlicza mi prawidłowo bieżących rachunków i wszystko muszę poprawiać i co najlepsze: myli się w obliczeniach! Niesamowite jak wiele razy z kalkulatorem musiałam siedzieć :/ Można by jeszcze wymieniać wiele niedociągnięć w tym programie, jak dla mnie to on jest do zabawy i nauki, a nie prowadzenia prawdziwego biura i magazynu. Po roku czasu mam dość, zmieniam program na SUBIEKT GT, polecony przez zaprzyjaźnioną firmę działającą w podobnej branży. Przy pierwszym zakupie może jest droższy niż najprostsze mbiuro, ale roczny abonament jest w podobnej cenie. No i dostaję wszystkie nowości i ulepszenia i opiekę posprzedażną (wreszcie ktoś odbierze telefon :/ ) no i zwykłą najzwyklejszą instrukcję obsługi, bo z mbiuro nie dostałam i tak naprawdę to wszystkiego uczyłam się na "czuja". Także ogólnie rzecz biorąc: zdecydowanie nie polecam!!! Naprawdę, zapłaćcie ciut więcej, ale przynajmniej będziecie zadowoleni, unikniecie nerwów i zaoszczędzicie czasu. Pozdrawiam!

gavron   6 #67 30.08.2011 14:38

Przydała by się wzmianka o zmianach od ostatniej wersji.