mHotspot Lite 7.8.8.9

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

mHotspot Lite to narzędzie, pozwalające tworzyć za pośrednictwem komputerów z systemem Windows 7 tzw. hotspoty i udostępniać bezprzewodowo Internet innym urządzeniom będącym w pobliżu.

Program dedykowany jest dla wszystkich użytkowników komputerów i laptopów, które wyposażone są w bezprzewodową kartę sieciową. Wykorzystuje on technologię Virtual Wi-Fi zaimplementowaną w systemie Windows 7 i pozwala przy jej użyciu stworzyć wirtualny hotspot, a następnie za jego pośrednictwem umożliwić dostęp do Internetu takim urządzeniom jak inne komputery, smartfony, drukarki itp. Za pośrednictwem mHotspot Lite udostępnimy różne typy połączeń sieciowych - przewodowe, bezprzewodowe, realizowane za pośrednictwem telefonu podłączonego do komputera itp. W przypadku zabezpieczonych hasłem punktów dostępowych transmisja szyfrowana jest poprzez WPA2.

Obsługa i konfiguracja mHotspot Lite została ograniczona do minimum. Wystarczy, że wskażemy nazwę hotspota, ustawimy hasło dostępowe i klikniemy przycisk uruchamiający wirtualny punkt dostępowy. Użytkownik może również zdefiniować liczbę klientów, którzy będą mogli połączyć się z naszą wirtualną siecią.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!