mPay płatności mobilne mPay płatności mobilne

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dzięki aplikacji mobilnej mPay mamy łatwy dostęp do swojego portfela oraz płatności powiązanych z usługą o tej samej nazwie. Pozwala między innymi na płacenie za bilety czy też miejsca parkingowe.

Zaraz po starcie aplikacji zostaniemy poproszeni o zalogowanie się na konto, bądź też utworzenie nowego. W przypadku drugiej opcji niezbędne będzie podanie nr. telefonu, który stanie się naszym loginem. Zarówno pod względem wspieranych przewoźników miejskich jak i parkingów, mPay obsługuje większość dużych miast w naszym kraju. Lista ta ciągle się powiększa, choć mieszkańcy mniejszych miejscowości mogą mieć problemy ze wsparciem. Interfejs aplikacji bardzo dobrze wpisuje się w płaską stylistykę systemu.

Aplikacja pozwala płacić zarówno przelewami jak i dodanymi do systemu kartami. Niestety nie ma możliwości dodania karty z poziomu mobilnego mPay, program przekieruje nas do strony www, która choć dopasowana do urządzeń mobilnych, nie jest tak wygodna jak sama aplikacja. Całość działa stabilnie, a dzięki dobrze przemyślanemu interfejsowi dostęp do najważniejszych opcji jest bardzo szybki i wygodny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!