reklama

mPay z dodatkową pulą 100 tys. biletów za złotówkę

Strona główna Aktualności

O autorze

Konsekwentnie trzyma się lewego pasa autostrady. Lubi szybki chód chodnikiem, narowisty jazz oraz infradźwiękowy metal. Nie przeszkadza mu wolne oprogramowanie.

mPay udostępnia kolejne 100 tys. biletów za złotówkę. Przypominamy, że na początku października firma zaoferowała podróżującym korzystającym z komunikacji miejskiej pierwszą pulę biletów czasowych do 90 min. oraz jednorazowych. W związku ze sporym zainteresowaniem postanowiono przedłużyć promocję. Żeby z niej skorzystać, płatność należy zrealizować przy użyciu karty zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass.

Aby kupić bilet, potrzeba jest aplikacja mPay. Po jej uruchomieniu wybieramy miasto oraz rodzaj biletu. Następnie należy wybrać metodę płatności — do wyboru otrzymujemy m.in. mPay Wallet Masterpass, ale zapłacić możemy również z dowolnego portfela działającego w ramach Masterpass.

Oczywiście, zanim zaczniemy korzystać, niezbędnym krokiem będzie podłączenie karty płatniczej. Do jej rejestracji możemy posłużyć się aplikacją mPay. Należy wejść w zakładki Karty płatnicze, wybrać przycisk Dodaj kartę, a następnie wypełnić formularz. Firma zastrzega, że ze względów bezpieczeństwa karta dodatkowo musi zostać zweryfikowana.

W celu weryfikacji tuż po dodaniu karty musimy obciążyć nasze konto dowolną kwotą z przedziału od 1 do 5 zł. Po jej wpisaniu do aplikacji karta powinna zostać aktywowana, a środki, które posłużyły nam do sprawdzenia wiarygodności naszego konta, zwrócone.

Akcja dostępna jest do wyczerpania puli do końca roku w miastach takich jak: Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Rzeszów, Katowice, Lublin, Białystok, Częstochowa, Głogów, Inowrocław, Ostrołęka, Przemyśl, Radom, Włocławek, Zduńska Wola, Sieradz, Kielce, Nysa, Jasło, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz i Stargard. Z mPay skorzystać mogą też mieszkańcy Sląska (KZK GOP i MZKP).

Aplikacje w wersji na Androida, iOS-a oraz Windows Phone'a dostępne są w naszej bazie programów.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama