mRej2 - rejestracja wizyt mRej2 - rejestracja wizyt 2.67c

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

mRej2 to rozbudowany organizer terminów połączony z bazą danych, który wspomaga zarządzanie wizytami, usługami, naprawami, badaniami wykonywanymi przez pracowników lub lekarzy.

Program łączy funkcjonalność kalendarza z podglądem zajętych i wolnych terminów i pozwala planować czas pracy, z uwzględnieniem licznych szczegółów. Główne opcje programu umożliwiają zarządzanie pacjentami, kalendarzem (rocznym i godzinowym), rejestracją wizyt (w dodawaniem nowych i kontrolowaniem obecnych, filtrowaniem i statystykami), definiowaniem godzin pracy zakładu oraz konkretnych pracowników, a także przeglądaniem bazy.

Aplikacja umożliwia obserwację wielu terminów jednocześnie, jak i przyporządkowywanie wielu uczestników/ klientów/ pacjentów na jedną godzinę wizyty dla wybranych pracowników. Z tego względu polecana jest wszystkim zakładom, które wymagają tego rodzaju możliwości podczas codziennej pracy i rejestracji klientów. Mogą to być na przykład gabinety, kancelarie, punkty usługowe, serwisy, biura, przychodnie, szkoły językowe czy kursy prawa jazdy.

Uwaga!

  • Edycja trial została ograniczona czasowo do 60 dni działania.
  • Do poprawnego funkcjonowania programu, konieczna jest uprzednia instalacja bazy danych SQL Server w wersji 32-bitowej lub 64-bitowej, a następnie odpowiednie jej skonfigurowanie. Producent podpowiada jak to zrobić w instrukcji instalacji bazy oraz instalacji programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!