mTaboo mTaboo 1.4.3

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

mTaboo to gra towarzyska, która z pewnością rozkręci każdą imprezę. W związku z tym, co sugeruje nazwa, podczas rozgrywki nie zabraknie w niej tematów tabu, co powinno stanowić dodatkową atrakcję dla uczestników zabawy.

Jak w to się gra?

Przed rozpoczęciem gry musimy podzielić się na dwie drużyny. Następnie trzeba wybrać pierwszego gracza z dowolnego zespołu, a potem osobę z ekipy przeciwnej, która zajmie się sprawdzaniem, czy rozgrywka prowadzona jest według przyjętych zasad. Dopiero wtedy możemy rozpocząć pierwszą rundę, a po jej zakończeniu drugą.

mTaboo stawia przed graczem zadanie, które polega na tym, by pomóc swojemu zespołowi w odgadnięciu słowa – klucza widocznego na górze karty. Nie można jednak podawać tego słowa ani też korzystać ze słów widocznych na karcie. Wykluczone jest także podawanie słów bardzo podobnych. Prawda, że trudne? Ale jakie zabawne!

Jeśli dana drużyna odgadła hasło, należy przesunąć kartę w prawo, jeśli zasady zostały przekroczone, to w lewo. Istnieje również opcja pomijania kart poprzez przesunięcie palcem po ekranie w dół. Rozgrywka prowadzona jest do momentu, w którym zespół osiągnie liczbę punktów zdefiniowaną przez użytkowników w ustawieniach mTaboo. Można w ich również zmienić liczbę pominięć na rundę, czas rundy i nazwy ekip.

Wszystko za darmo!

Warto dodać, że mTaboo nie dość, że można pobrać ze Sklepu Google Play za darmo, to twórcy nie zaimplementowali w swoim dziele reklam oraz mikropłatności.

Najważniejsze cechy:

  • idealna gra na imprezę
  • w sam raz dla wielu osób
  • ciekawie skonstruowane zasady rozgrywki
  • możliwość dostosowania reguł do własnych preferencji
  • całkowicie za darmo (bez reklam i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!