Lenovo P780 — chiński sprzęt, tanio i solidnie

Po śmierci dotyku w moim starym smartfonie zacząłem szukać taniego i dobrego zastępcy. Czytałem recenzje i przeczesywałem fora internetowe w poszukiwaniu porządnej słuchawki. Jako, że mój budżet nie był zbyt wysoki (~750zł) ciężko było znaleźć telefon wyglądający porządnie, bez trzeszczącego plastiku. Obejrzałem kilka modeli i żaden nie przypadł mi do gustu, do czasu…

Telefony, których nie ma w Polsce

Niezrażony niepowodzeniem postanowiłem, że przewertuję ofertę azjatyckich producentów. To był strzał w dziesiątkę.

Przedłużanie żywotności tuszów do drukarek Brother

Sposób przedstawiony w artykule wykonujesz na własną odpowiedzialność. Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne awarie spowodowane zastosowaniem poniższej metody.

Wielu z nas w celu zaoszczędzenie dodatkowych złotówek kupuje zamienniki do drukarek, jednak niewielu z nas wie, że producenci stosują wyszukane metody, aby jak najszybciej zmusić nas do jak najczęstszego zakupu nowych, oczywiście oryginalnych pojemników z tuszem.

Ostatnio podejmując próbę wydrukowania ważnego dokumentu do szkoły napotkałem problem rzekomego braku tuszu w drukarce.

Przegląd antycznej prasy #1 – Baltcom '89 - Comtech

Witam wszystkich czytelników, jako że jest to mój pierwszy wpis wypadałoby się przedstawić. Mam na imię Maciej (jak nietrudno jest się domyślić). Mój nick wziął się z kombinacji mojego imienia i pierwszych liter kolejno drugiego imienia i nazwiska, a akurat na tym blogu ktoś mi zajumał oryginalną formę i musiałem dodać domenę mojej strony domowej ;]. Mam 15 lat, mieszkam w trójmieście. Interesuję się webmasterką...bla, bla, bla nikogo reszta zapewne nie interesuje :)

Przejdźmy do meritum.