madVR madVR 0.92.17

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MadVR to wysokiej jakości render wideo technologii DirectShow. Dzięki niemu osiągnięmy jak najwyższą jakość obrazu podczas odtwarzania filmów, dostosowując poszczególne ustawienia do własnych preferencji i możliwości naszego komputera.

Narzędzie obsługuje rozmaite odtwarzacze plików multimedialnych, w tym między innymi Media Player Classic Home Cinema (MPC-HC), które należy zainstalować, by móc zrobić użytek z MadVR. Pełna lista obsługiwanych aplikacji jest dostępna na oficjalnej stronie producenta, gdzie znajdziemy również odnośniki do wspieranych odtwarzaczy.

MadVR wykorzystuje technologię podpróbkowania kolorów (chroma subsampling) i zawiera liczne filtry odpowiadające za skalowanie obrazu, a także oferuje wspomaganie procesora graficznego (GPU), co pozwala na generowanie wysokie jakości filmów bez konieczności posiadania zaawansowanego sprzętu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!