r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

maszfakture.pl 1.17.1.3860

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program maszfakture.pl to klient usługi o tej samej nazwie, znacznie ułatwiającej wymianę faktur pomiędzy firmami oraz firmą a zewnętrznym biurem rachunkowym.

Galeria programu

maszfakture.pl nie jest samodzielnym programem dla księgowości. Jest pośrednikiem, dzięki któremu pomiędzy najpopularniejszymi programami dla firm i księgowości można wymieniać dane, a konkretniej dane z faktur. System maszfakture.pl przesyła dane, którymi uzupełniane są formularze faktur w poszczególnych programach, a nie zaś całe, gotowe faktury. Dodatkiem systemu jest wbudowany moduł do wystawiania faktur, który powstał z myślą o mikro i małych przedsiębiorstwach nieprowadzących gospodarki magazynowej.

Sytuacja, w której firma będzie korzystać z oprogramowania Inserta, księgowość z Sage, zaś kontrahent z rozwiązań Wapro nie będzie już problemem. Wystarczy, by wszystkie strony posiadały maszfakture.pl, aby przesyłać między sobą dane, zaś instalacja maszfakture.pl pozwoli na ich import do docelowego programu handlowego lub księgowego. Pozwala to uniknąć wielu problemów i błędów związanych z ręcznym wprowadzaniem danych.

Ograniczeniem programu jest konieczność posiadania „czystych danych”, co na szczęście jest już dziś standardem w przypadku faktur sprzedażowych. Jeżeli jednak otrzymaliśmy fakturę na papierze, konieczne będzie jednokrotne wprowadzenie danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.