mcFakturka 1.1

Strona główna Aktualności

O autorze

Tydzień temu udostępniliśmy na łamach vortalu wersję demonstracyjną programu mcFakturka. Pozycja ta, choć nie bezpłatna i nie pozbawiona wad (które zresztą wymieniliśmy w opisie), wzbudziła nasze zainteresowanie m.in. ze względu na atrakcyjny graficznie i łatwy w obsłudze interfejs, wyróżniający się w zalewie innych tego typu aplikacji.

Reakcja producenta na nasze uwagi okazała się błyskawiczna. Właśnie udostępniona została wersja 1.1 programu wzbogacona o możliwość wystawiania faktur korygujących, pro forma, drukowanie z poziomu faktury i z ułatwionym wyborem kontrahenta przy wystawianiu faktury. I choć mcFakturka w dalszym ciągu nie jest ideałem (w dalszym ciągu lista kontrahentów z poziomu wystawiania faktury nie jest sortowana alfabetycznie, brak jest obsługi urządzeń fiskalnych i możliwości wystawiania dokumentów kasowych) to na pochwałę zasługuje tak szybka reakcja producenta i dobrze wróży kolejnym wersjom programu.

Zainteresowanych pobraniem tego konkretnego i innych programów do fakturowania odsyłamy do działu PROGRAMY -> Firma -> Programy do fakturowania

© dobreprogramy