Windows 10: Brak problemów po ostatniej aktualizacji. Użytkownicy zaskoczeni.

"100% użytkowników po ostatniej aktualizacji Windowsa 10 nie odnotowało żadnych problemów" - donosi The Times. Łatka KB13371337 z 30 marca naprawiła wszystkie niedogodności z którymi borykali się do tej pory posiadacze PC-tów z dziesiątką.

Część osób z przyzwyczajenia po aktualizacji wykonało format systemu. "Zawsze to robiłem, przeżyje to i tym razem" zdradza ze spokojem jeden z naszych czytelników. Kilku użytkowników odkryło nowe funkcjonalności które nie działały im przed lutową łatką. Odkryli m.in. możliwość korzystania z muzyki, łączności WiFi, niektórzy odzyskali utracone dane sprzed kilku lat.

Pracownicy zajmujący się utrzymaniem infrastruktur IT w firmach dostali premie oraz płatne urlopy. "Niech sobie odpoczną" - mówi Janusz Wąsaczkowski, CEO Janusz Electronix w wywiadzie z naszą redakcją.

Jak dowiedzieliśmy się z oficjalnego Twittera Windows Update, firma pracuje już w pocie czoła aby naprawić tą nieprawidłowość. Nieoficjalnie nasz redaktor otrzymał informację, że poprawka niwelująca brak problemów ma się pojawić już na początku kwietnia.

Niniejsza historia jest zmyślona.