reklama

mks_vir 2018

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

mks_vir to legendarna marka programu antywirusowego, która oferuje ochronę przed wszelkiego typu złośliwymi programami, wirusami, końmi trojańskimi itp.

Nowa wersja antywirusa to zestaw modułów, które zapewniają kompleksową ochronę przed wszelkiego typu złośliwymi programami. Do dyspozycji użytkownika jest monitor aktywności na dyskach i nośnikach wymiennych, który w czasie rzeczywistym wykrywa podejrzaną aktywność, skaner na żądanie oraz moduł kwarantanny umożliwiający bezpieczne przechowywanie podejrzanych plików. Za wykrywanie nowych zagrożeń odpowiedzialne są zaawansowane mechanizmy heurystyczne.

mks_vira w nowym wydaniu wykorzystuje znikome ilości zasobów systemowych. Program działa szybko i wydajnie, nie zakłócając przy tym codziennej pracy z komputerem.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
reklama

Komentarze

0 nowych
jangiz   3 #112 03.08.2018 11:50

@anonim (niezalogowany): Chyba miałeś właśnie wersję beta ??. Ja go zainstalowałem 2 dni temu i aktualizuje się sam bez problemu.
Może miałeś przez przypadek odhaczoną odpowiednią opcję w dziale aktualizacja.

  #111 17.07.2018 21:19

@Don Pedro.13 (niezalogowany): płacą od słowa czy od zdania? Dawno nie widziałem takiego bełkotu marketingowego.

  #110 05.07.2018 13:22

Oprócz pozytywnych ocen są i narzekania na programy płatne ale najczęściej nie dlatego ,że są nieskuteczne ale dlatego ,że nie są darmowe ,więc przez rozgoryczenie ,że nie są darmowe niektórzy piszą negatywnie .Na darmowych antywirusach też są zdania podzielone głównie ,że chroni słabiej a mógłby lepiej ale wiadomo ,że darmowe są ograniczone mniejszym zakresem ochrony. Antywirus mks_vir jest z wyższej i ekskluzywnej półki antywirusów ,więc musi być płatny . Gdyby był darmowy zapewne jakiś użytkownik który jak zwykle jest niezadowolony z danego programu to po instalacji by o nim zapomniał,że jest w tle i robi swoje lub patrzyłby przychylniej. Ja mam trial mks_vir i ogólnie jestem zadowolony i nie widzę żadnych mankamentów i działa prawidłowo . Jeżeli chcesz chronić bardziej swoje prywatne dane na komputerze to mks_vir jak myślę spełni twoje oczekiwania i to nie jest schlebianie czy konkurencja - tylko ocena danych technicznych i funkcji charakterystycznych dla mks_vir. Gdyby to była fikcja to producent by tak nie opisywał jak opisuje o swoim produkcie , wiedząc,że musi podać istotne i ważne dane o programie w ramach reklamy .Podobnie reklamują i powszechnie wszyscy producenci aby swój produkt wyeksponować bo klient musi wiedzieć co kupuje. Anonimowemu internaucie zabrakło cierpliwości i zamiast pisać na forum , to najpierw skontaktować się z pomocą ale jak to zrobić skoro antywirus został pośpiesznie odinstalowany zamiast dać mu dalej popracować .

Pomoc Arcabit   1 #109 04.07.2018 13:00

@anonim (niezalogowany): Nasze wsparcie techniczne jest zawsze do dyspozycji Klientów i Użytkowników programu. W przypadku problemów zalecamy kontakt z nami, od tego jesteśmy, żeby pomagać.

  #108 04.07.2018 12:44

@anonim (niezalogowany): Czyli do pomocy technicznej nie chcialo ci sie pofatygowac z mailem ale zeby smarowac w komentarzach na dobrychprogramach to energie miales? Pachnie sterowanym hejtem :)

  #107 03.07.2018 18:31

@Pomoc Arcabit: nie kontaktowałem się ponieważ odinstalowałem program z komputera.

Pomoc Arcabit   1 #106 03.07.2018 13:55

@anonim (niezalogowany): Czy kontaktował się Pan ze wsparciem mks_vir w tej sprawie?

  #105 03.07.2018 11:53

Producent pracował nad programem dość długo ,więc jak myślę program za nim trafił do obiegu został sprawdzony ,więc skąd podejrzenie wielkiej Bety . Przez 4 dni nie aktualizuje datowanie a ja znam programy które robią to rzadziej ale ochrona jest aktualizowana na specyficzne sposoby danego programu , czy to przez pracę w chmurze w czasie rzeczywistym lub pobieranie bazy nowych zagrożeń i wirusów do pamięci programu . Za wykrywanie nowych zagrożeń odpowiedzialne są zaawansowane mechanizmy heurystyczne ,więc zaufaj producentowi .To czego nie widzisz nie zawsze znaczy ,że tego nie ma w ochronie . Twoja wypowiedź ,że ten program jest gadżetem , ściemą ,wielką lipą nie dowodzi ,że jest nieskuteczny czy niebezpieczny dla komputera . Wypowiedzi twoja i moja wynikają ze zbyt krótkiej praktyki tym programem i dokonujemy raczej oceny wizualnej a nie oceny skuteczności .Ja mam trial do 30 dni a twój jest na trzy miesiące , dlatego ze zbyt surowymi ocenami musimy być powściągliwi , gdyż tak krótki okres użytkowania może być mało wiarygodny dla innych .Trzeba też odróżnić od problemów systemowych i technicznych na danym komputerze a nie na programie . Pisałem kiedyś o problemach z zawieszaniem pracy i aktualizacji Bitdefender Free a u innych ten antywirus działał prawidłowo a u mnie jak okazało się był problem w komputerze . Dla przykładu skanowanie nie stopował w połowie a aktualizacje były w tle na bieżąco i w tym przypadku w zależności do rodzaju antywirusa . Nie sądzę aby producentowi na tym zależało aby produkt był nieudany a dane nowych zagrożeń i wirusów nieaktualne .

  #104 29.06.2018 19:40

@Don Pedro.13 (niezalogowany): ja mam 3miesięczną wersję tego programu z magazynu PC Format i śmiem twierdzić, że mks_vir na dzień dzisiejszy jest chyba wielką BETĄ i programem wręcz niebezpiecznym dla komputera. Program odpowiedzialny za bezpieczeństwo, który przez 4 dni nie aktualizuje się - Ty uważasz, że jest b.dobrym wyborem?, proszę Cię nie wprowadzaj w błąd ludzi, którzy nie mają rozeznania w tej kwestii. Każdy inny antywirus po jednym dniu braku aktualizacji bije komunikatami, że masz niezabezpieczony system a mks_vir co? nic! wyświetla ładny ekran z napisem, że jesteś chroniony. Wielka ściema, wielka lipa. Dobrze, że mam taką wersję programu bo płatnej wersji nie kupiłbym za nic w świecie.

  #103 27.06.2018 16:03

Wracając do tematu po przetestowaniu triala . Jeżeli ktoś szuka antywirusa mało skomplikowanego i mającego najważniejsze moduły potrzebne do skutecznej ochrony plus narzędzia do naszej decyzji czy uruchomić oraz dokładną bazę wirusów - to mks_vir jest b.dobrym wyborem .

  #102 21.06.2018 09:34

W domu to wbudowany Defender i darmowe popularne np. Avast ,Panda ,AVG ,Avira ,Bitdefender ,Comodo są wystarczające jeżeli nie musisz jeszcze bardziej chronić prywatnych danych na komputerze - ale w pracy ,firmach ,biurach , agenturach ,urzędach ,instytucjach prym wiodą antywirusy płatne i najczęściej jako pakiety zabezpieczające . Z reguły jest to jeden wykupiony z szerokimi funkcjami pakiet lub antywirus , który chroni wszystkie komputery w budynku lub w mieszkaniu ważne dokumenty .Dla zwykłych przeglądaczy internetu darmowe antywirusy są wystarczające ale są też oceny podzielone w tym rożne pochwały i narzekania na nie. Znam osoby które pozostają przy defenderze ale znam też i takie które instalują z różnych względów innego antywirusa darmowego lub płatnego a nawet i triala . Nie sądzę tylko dlatego innego instalują bo ładnie wygląda i jest modny ale lubią testować lub instalować ,mieć coś nowego według swojego uznania i co wydaje im się lepsze . Kolega powiedział ,że zainstalował na miejsce defendera innego antywirusa dlatego aby być samodzielnym i mieć własną inicjatywę nad tym co chce instalować . Inaczej abstrahując , wolność wyboru a nie decydowania za niego co ma być na komputerze. Nie będę wypowiadał się czy robią dobrze bo decydują za siebie . Mogę mieć inne zdanie ale skoro są zadowoleni to ich sprawa ale gorzej gdy są nie zadowoleni , to raczej nie przyznają się do błędu lub później narzekają na program lub ,że namieszali . Ja już ponad rok mam na Windows 7 antywirus MSE i nie narzekam na skuteczność bo komputer czysty ale nie twierdzę ,że jest najlepszy a może i nie mam pecha . Wcześniej przetestowałem trochę antywirusów bo lubię testować i oceniałem je pod szerszym kątem jak np. kompatybilność, skuteczność , funkcji, lekki czy ciężki dla komputera , użycie procesora i CPU , bezawaryjność czy zawieszanie się ,łatwy czy trudny w obsłudze ,obsługowy czy bezobsługowy ,kontaktu z pomocą , jak przebiega instalacja i odinstalowanie , różne problemy itd .

  #101 18.06.2018 23:05

Wbudowany defender jest wystarczający ale jak kto woli

  #100 08.06.2018 18:31

@Jack Reacher (niezalogowany): kupiłem ten PC Format, zainstalowałem mks-a i du.a, już trzeci dzień nie aktualizuje się ani automatycznie, ani ręcznie.

  #99 06.06.2018 09:50

@anonim (niezalogowany): Jakby Ci to powiedzieć, może na tym że programu nie było na rynku od kilkunastu lat, aż do teraz? Zresztą na samej ich stronie jest zgrabna odpowiedź na Twoje pytanie, wystarczy wejść na główna i kliknąć na "poznaj nasza historie". Pozdrawiam

  #98 04.06.2018 19:17

Na czym polega ta "nowość" programu bo w samym programie ani słowa o wersji programu.

  #97 31.05.2018 11:54

@Don Pedro.13 (niezalogowany):
Konkret to trzymiesięczna licencja mks_vir na DVD w PC Format nr.6.

  #96 30.05.2018 18:21

Dlaczego to goowno nie chce się aktualizować?

  #95 29.05.2018 15:46

Więcej konkretów zamiast szeptanki - racja . Staram się uzmysłowić co niektórym różnice między darmowym a płatnym i dlaczego warto chronić komputer bardziej .

SebaKomp   6 #94 27.05.2018 19:07

Jaki to ma silnik? Jak ArcaBit, to postoję :D

MiłoszW   10 #93 26.05.2018 10:23

Czy musi tu być tyle szeptanki?

reklama