r   e   k   l   a   m   a
reklama

mks_vir 2018

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

mks_vir to legendarna marka programu antywirusowego, która oferuje ochronę przed wszelkiego typu złośliwymi programami, wirusami, końmi trojańskimi itp.

Nowa wersja antywirusa to zestaw modułów, które zapewniają kompleksową ochronę przed wszelkiego typu złośliwymi programami. Do dyspozycji użytkownika jest monitor aktywności na dyskach i nośnikach wymiennych, który w czasie rzeczywistym wykrywa podejrzaną aktywność, skaner na żądanie oraz moduł kwarantanny umożliwiający bezpieczne przechowywanie podejrzanych plików. Za wykrywanie nowych zagrożeń odpowiedzialne są zaawansowane mechanizmy heurystyczne.

mks_vira w nowym wydaniu wykorzystuje znikome ilości zasobów systemowych. Program działa szybko i wydajnie, nie zakłócając przy tym codziennej pracy z komputerem.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
SebaKomp   6 #94 27.05.2018 19:07

Jaki to ma silnik? Jak ArcaBit, to postoję :D

MiłoszW   10 #93 26.05.2018 10:23

Czy musi tu być tyle szeptanki?

  #92 25.05.2018 09:26

Tutaj są i także zahartowani w boju częstych instalacji i fani testowania triali czy okresowo darmowych ,że nie boją się wyzwań min. i w tym co można się spodziewać. To jest licencja w pakiecie bo szereg modułów w mks_vir spełnia kryteria rozszerzonej i pełnej ochrony i funkcjonalności .Program był tak długo przygotowywany i dopracowywany ,że końcowy produkt jest sprawdzony i nie jest w fazie beta oraz ma sporo możliwości .Zresztą każdy producent podczas kolejnej aktualizacji coś tam poprawia czy usuwa błędy . Bez zainstalowania jakiegokolwiek antywirusa i praktykowania na komputerze nie dowiesz się co do jego skuteczności nawet jak wymieniłeś te pakiety bardziej popularne .Choć skuteczność jest najważniejsza to trzeba wziąć pod uwagę jakie funkcje i ustawienia które powodują tą skuteczność. Antywirus może należeć do grupy tych bardziej pewnych z reguły płatnych ze względu na jego różne właściwości i zastosowania i reasumując zalety wyższą skuteczność . Mnie zaciekawił monitor podejrzanej aktywności i inne funkcje też jako wystarczające i znikome użycie pamięci .

  #91 25.05.2018 06:51

@Dementor:

Jak to co można się po programie spodziewać? mks_vir to taki chyba ulepszony arcabit czyli wiadomo co sie spodziewać. Przetestowali go na avlab i na pewno czytałeś ten test
https://avlab.pl/pl/antywirus-mksvir-wystarczy-ci-na-kolejne-500-lat

Dlaczego ludzie tak narzekają na te ceny. Czy mają antywirusa rozdawać za pół darmo? Wszyscy narzekali, że nie mamy swojego antywirusa a jak już go zrobili i nie szpieguje jak Kaspersky to 50 PLN za licencję to za dużo? Nie przesadzajcie.

  #90 24.05.2018 14:25

Proponuję wam zapoznanie się z obszerna recenzja:

https://avlab.pl/pl/antywirus-mksvir-wystarczy-ci-na-kolejne-500-lat

To tak żebyście trochę więcej wiedzieli czego można się spodziewać ;) ja jestem bardzo zadowolony

Dementor   38 #89 24.05.2018 14:14

@fan mks-a (niezalogowany): Jak już kupować takie licencję w pakiecie. To są lepsze opcje np. ESET, Bitdefender, Kaspersky. Pisze to dlatego, ze wiadomo co po nich się spodziewać. A co do mks_vir, dopiero czas pokaże jaki reprezentuję poziom ochrony antywirusowej. No bo jak na razie mks_vir to taka "antywirusowa tabula rasa" - po której nie wiadomo czego się można spodziewać.

  #88 24.05.2018 10:26

Posiada dwa silniki jeden swój i jeden bitdefender.

  #87 24.05.2018 08:40

Jak czytam program działa szybko i wydajnie, nie zakłócając przy tym codziennej pracy z komputerem a co najważniejsze domyślnie chroni i we fabrycznych ustawieniach . Jest prawie bezobsługowy ale chroni na najwyższym poziomie . Nie wymaga od nas dużej wiedzy ponieważ większość to zwykli ,przeciętni użytkownicy ale poziom ochrony powinien zadowolić zaawansowanych i komputery firmowe . Co do skuteczności to aby wiedzieć więcej , to po premierze trzeba go dłużej mieć na komputerze . Myślę ,że tak długa praca informatyków nad programem za nim pojawił się jako dostępny doprowadziła do perfekcji programu .Dziewiąty dzień
mojego testowania triala i już taka duża liczba pobrań to można patrzeć na przyszłość optymistycznie.

  #86 23.05.2018 21:19

@anonim (niezalogowany): silnik od Bullguarda ma ten soft

  #85 23.05.2018 13:43

Zainstalowałem i stwierdzam, że jest to jedna wielka niewiadoma.
Nie wiadomo jaki ma silnik skanujący (czyj, od kogo), bardzo małe możliwości ustawień (ustawienia według producenta, który wie najlepiej), program działa bez jakiegokolwiek kontaktowania się z użytkownikiem, nie sygnalizuje niczego w żaden sposób.
Zastanawiam się czy w ogóle działa i coś "robi".

  #84 22.05.2018 20:48

@Dementor: Przykład: wersja na 3 komputery z Windows i 3 Androidy kosztuje w sklepie mks_vir 180 zeta - co daje tak jakby 30 złociszy za licencję. A licząc nawet same Windowsy to daje 60 zata za licencję na stanowisko za rok. Także bez przesady, ceny są ok.

  #83 22.05.2018 17:54

Pisałeś " powstanie jego darmowa wersja" a na czym mają producenci zarabiać przecież nie na darmowych ? Użytkownicy chcieliby darmowe bo to normalne zjawisko ale gdybyś był producentem to cobyś zrobił na jego miejscu ? Cena tego programu jest po środku bo są jeszcze droższe płatne antywirusowy . Myślę ,że osobom którym będzie zależeć na nie utracie danych w komputerze i na większej pewności zapłacą 80 zł ,135 zł , 200 zł ,250 zł a nawet i więcej za pełną ochronę i pomoc techniczną . Piszesz " No, chyba że wzorem zagranicznej konkurencji (Kaspersky, Panda, Comodo) powstanie jego darmowa wersja. " ale przecież wiesz ,że te antywirusy darmowe są okrojone , z podstawowymi funkcjami a niektórych ważnych działań i zabezpieczeń nie mają oraz są także i różne narzekania na darmowe .Ja życzę polskiemu producentowi jak najwięcej klientów i cena nie jest przesadzona za kompleksową ochronę .Sądzę ,że przebije się na rynku antywirusowym wśród płatnych antywirusów i wśród klientów którzy nie poszukują darmowych antywirusów a reszta to kwestia reklamy . Dodam ,że ja z niskimi cenami mam dziwne skojarzenia i gdyby kosztował 40 czy 60 zł zastanowiłbym się dlaczego taki tani . To nie znaczy ,że coś co jest tanie musi być gorsze ale droższy z reguły lub częściej jest lepszy i pewniejszy .

Dementor   38 #82 22.05.2018 15:12

Cieszy, że ten legendarny polski AV "powrócił z martwych" - z drugiej strony strasznie droga ta jego licencja (~135zł). Myślę więc, że cena jej jest mocno przesadzona, a to spowoduje, że antywir ten nie przebije się na rynku antywirusowym. Co w ostatecznym rozrachunku doprowadzi do jego rynkowego samounicestwienia... No, chyba że wzorem zagranicznej konkurencji (Kaspersky, Panda, Comodo) powstanie jego darmowa wersja. To wtedy chętnie z niej skorzystam.

  #81 15.05.2018 10:19

Wiedziałem o tym jeszcze przed premierą ,że nie będzie free - bardzo dobry to musi być płatny jak inne .Co niektórzy nie będę pisał kto i o co chodzi , gdyż wypowiadano się tutaj znakomicie w dziale bezpieczeństwa komputera - powinni pomyśleć o płatnym antywirusie w celu lepszej ochrony danych . Mniej będzie obaw ,że wszystkie dane utracimy przez szkodnika jeżeli nie przenieśliśmy w bezpieczniejsze miejsce . Myślę ,że MKS VIR 2018 spełnia te kryteria naszych oczekiwań i aby zapoznać się z nim to warto wypróbować przez 30 dni .Dla przeglądaczy internetu , czytaczy ,oglądaczy ,słuchaczy wystarczy darmowy antywirus . Nie w każdym przypadku bo bez ostrożności i wiedzy w co się klika i co otwiera polecam raczej płatne , gdyż jest większa pewność - co laik przepuści to antywirus zatrzyma . Pamiętając ,że ryzyko utraty danych jest większe gdy chronią darmowe antywirusy ale i nie możemy bać się napraw serwisowych gdy antywirus szkodnika przepuści , to jest zjawisko normalne ,zdarza się i odpukać aby nie wystąpiło . Jeżeli nic nie mamy ważnego w komputerze to poczciwe i popularne darmowe antywirusy powinny wystarczyć ale i więcej tolerancji dla nich zalecam bo robią najlepiej jak mogą za free i za reklamy .

  #80 14.05.2018 21:22

MKS VIR 2018 JEST PŁATNYM ANTYWIRUSEM,DZWONIŁEM DO PRODUCENTA.POPRAWCIE LICENCJE

  #79 14.05.2018 12:00

Darmowy, czy trial?
Może darmowy, ale tylko na 30 dni, czyli komuś pomyliło się darmowy z trial?

  #78 14.05.2018 08:40

Aby antywirus był darmowy na zasadzie coś za coś ,więc i w nim są reklamy nawołujące do zakupu płatnych produktów .Gdyby iść takim tokiem rozumowania to gdyby reklam nie było - to nie byłoby różnych darmowych programów .

  #77 13.05.2018 09:57

Zachowajcie spokój i bez podniecania się ale sam program zapowiada się ciekawie . Czy za darmo okresowo czy płatnie na stałe oto jest pytanie . Zapewne chcielibyście darmowy co zrozumiałe ale częściej jest to niemożliwe ponieważ 96% wyżej ocenianych antywirusów jest płatnych . Reszta to kilka najbardziej popularnych darmowych antywirusów z podstawowymi i okrojonymi funkcjami i z różnymi ocenami od zachwytu do krytyki . Najczęściej to jest parę darmowych antywirusów w większym obiegu instalacyjnym . Niektórzy posiłkują się okresowo trialami , jeżeli lubią bawić się częstym instalowaniem i odinstalowaniem i potrafią to robić . Z biegiem czasu producenci będą odchodzić od darmowych ,ponieważ jest coraz więcej wymagań co do skuteczności programów zabezpieczających i więcej chętnych którzy nie chcą utracić ważnych danych na komputerze . Ze względu na ilość wymyślnych programów ,dodatków ,wtyczek i szerszy zakres przeglądania internetu i korzystania z komputera oraz czyhających szkodników - antywirusy muszą być wielofunkcyjne i z większą skutecznością a więc przede wszystkim płatne spełniają takie wymogi . Dla zwykłych przeglądaczy internetu i korzystających raczej z przeglądarki to darmowe jak AVAST ,AVG ,Panda ,Comodo ,MSE do 7, M. Defender do 10 powinny wystarczyć ale i są narzekania od internautów którzy oczekują lepszej ochrony od darmowych i tu jest problem dyskusyjny .

  #76 13.05.2018 09:39

Szkoda że jest tylko na 30 dni ale zainstaluje i zobaczę jaka jest jego skuteczność .

  #75 13.05.2018 09:34

Ciekawy jestem jak długo utrzyma się na rynku i jaka jest jego skuteczność co poprawili itp.

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTak wygląda historia PlayStation. Kiedy będzie PS5? Jeszcze długo poczekamy