moBiLET 1.0.1.2

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

moBiLET to aplikacja dzięki której można w łatwy i szybki sposób kupić bilet komunikacji miejskiej, dalekobieżnej lub kupić bilet w płatnej strefie parkowania. Program ten jednak nie obejmuje całej Polski. Lista miast, które współpracują z aplikacją znajduje się na stronie producenta.

Zanim użytkownik rozpocznie pracę z aplikacją, musi zarejestrować się na stronie mobilet.pl. Następnym krokiem jest doładowanie konta dowolną kwotą (minimalne doładowanie wynosi 10 zł), wybranie miejscowości, wpisanie auta (jeżeli będzie wykorzystywane płatne parkowanie).

Aplikacja moBiLET została podzielona na 4 kolumny. W pierwszej, głównej znajduje się menu. Do wyboru jest płatne parkowanie, komunikacja miejsca, doładuj konto oraz komunikacja dalekobieżna, która aktualnie jest niedostępna. Następna kolumna to „aktywne”. Tutaj znajdują się ostatnio zakupione bilety komunikacji miejskiej lub ze strefy płatnego parkowania. Niestety historia ta obejmuje tylko dwa ostatnie zakupy. Aby sprawdzić całą historię, należy wybrać z menu odpowiednie pole i przejść do kolumny „historia”.

W kolejnej kolumnie znajdują się aktualności oraz skróty do profilów społecznościowych producenta aplikacji. Ostatnią kartą, dość ważną jest „ulubione”. Tu można dodawać najczęściej kupowane bilety, ale dotyczy to tylko komunikacji miejskiej.

Kupowanie biletu jest szybkie i przyjemne. Po wybraniu odpowiedniego, użytkownik ma 20 sekund na zakupienie go. Po przekroczeniu tego czasu użytkownik zostaje wylogowany z aplikacji.

Za jednym zamachem można kupić kilka biletów wpisując ilość. Po zatwierdzeniu, z konta użytkownika pobierana jest odpowiednia kwota i zostaje aktywowany bilet. Teraz można wyjść z aplikacji i robić inne czynności lub w niej pozostać. W razie kontroli, należy pokazać aktywny bilet. Widnieje na nim rodzaj biletu, kwota, numer seryjny, numer bieżący, data zakupu oraz kod QR.

Podobnie wygląda płatne parkowanie. Naliczany jest czas rzeczywisty zamiast określonego przez parkomat. Przed zaparkowaniem, użytkownik wybiera planowany czas postoju. Następnie może go przedłużyć. Pieniądze pobierane są dopiero po zakończeniu postoju.

Aplikacja moBiLET jest darmowa i pozbawiona reklam, a przy tym dobrze spełnia swoje zadanie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje dla kierowców cz. 4 – parkowanie i opłaty

14
28.01.2016  •  Anna Rymsza

Parkowanie to kolejna bardzo ważna część życia kierowców i póki co niewiele samochodów może to zrobić za nas. Smartfony mogą pomóc w tym na wiele sposobów. Trzeba znaleźć miejsce Parkopedia – encyklopedia parkingów W poszukiwaniu parkingu Parkopedia jest narzędziem niezwykle pomocnym. W aplikacji znajdziemy bazę parkingów (nie licząc miejsc na ulicach, na których można zaparkować), wraz z liczbą miejsc, cenami i często także ocenami innych użytkowników. Aplikacje pozwalają znaleźć parkingi w najbliższej okolicy na podstawie wskazań GPS-u telefonu, a także w pobliżu adresu wpisanego do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza