r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

mobiParking 2.0.21

Strona główna Android Podróże i transport Parkingi

Aplikacja MobiParking to narzędzie dla kierowców zarejestrowanych w usłudze MobiParking i korzystających z niej do regulowania opłat za parkowanie.

System MobiParking działa w kilkunastu miastach Polski, m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Wałbrzychu, Poznaniu, Krakowie. Ich pełną listę znajdziecie tutaj.

Kluczowe jest posiadanie specjalnego identyfikatora informującego służby odpowiedzialne za pobieranie płatności za parkowanie aut, że korzystamy z systemu MobiParking. Można ją pobrać z tej strony internetowej, a następnie nakleić ją w prawym dolnym rogu przedniej szyby auta. Wystarczy też kartka z napisem MobiParking włożona za szybę samochodu.

Za pomocą aplikacji MobiParking i pieniędzy dostępnych na koncie w usłudze SkyCash uregulujemy płatności za parkowanie w miastach objętych działaniem usługi. Wystarczy zalogować się na swoje konto w programu MobiParking, a następnie zarejestrować numer rejestracyjny samochodu. Później regulujemy opłatę: na określony czas, za określoną kwotę (płacąc np. 6 zł wiemy, że w danym mieście możemy parkować auto w strefie płatnej np. przez 2 godziny) lub za pomocą Start-Stop, który przydaje się wtedy, gdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak długo będziemy parkowali w płatnej strefie. W systemie Start-Stop można przerwać naliczanie opłaty w dowolnym momencie.

Aplikacja MobiParking obsługuje komendy wydawane SMS-ami. Ich lista jest dostępna tutaj.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje dla kierowców cz. 4 – parkowanie i opłaty

14
28.01.2016  •  Anna Rymsza

Parkowanie to kolejna bardzo ważna część życia kierowców i póki co niewiele samochodów może to zrobić za nas. Smartfony mogą pomóc w tym na wiele sposobów. Trzeba znaleźć miejsce Parkopedia – encyklopedia parkingów W poszukiwaniu parkingu Parkopedia jest narzędziem niezwykle pomocnym. W aplikacji znajdziemy bazę parkingów (nie licząc miejsc na ulicach, na których można zaparkować), wraz z liczbą miejsc, cenami i często także ocenami innych użytkowników. Aplikacje pozwalają znaleźć parkingi w najbliższej okolicy na podstawie wskazań GPS-u telefonu, a także w pobliżu adresu wpisanego do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.