mobiParking 2.0.1

Strona główna iOS Podróże i transport Parkingi
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja MobiParking na urządzenia z systemem iOS to narzędzie dla kierowców zarejestrowanych w usłudze MobiParking i korzystających z niej do regulowania opłat za parkowanie.

System MobiParking działa w kilkunastu miastach Polski, m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Wałbrzychu, Poznaniu, Krakowie.

Kluczowe jest posiadanie specjalnego identyfikatora informującego służby odpowiedzialne za pobieranie płatności za parkowanie aut, że korzystamy z systemu MobiParking. Można ją pobrać z tej strony internetowej, a następnie nakleić ją w prawym dolnym rogu przedniej szyby auta. Wystarczy też kartka z napisem MobiParking włożona za szybę samochodu.

Za pomocą aplikacji MobiParking i pieniędzy dostępnych na koncie w usłudze SkyCash uregulujemy płatności za parkowanie w miastach objętych działaniem usługi. Wystarczy zalogować się na swoje konto w programu MobiParking, a następnie zarejestrować numer rejestracyjny samochodu. Później regulujemy opłatę: na określony czas, za określoną kwotę (płacąc np. 6 zł wiemy, że w danym mieście możemy parkować auto w strefie płatnej np. przez 2 godziny) lub za pomocą Start-Stop, który przydaje się wtedy, gdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak długo będziemy parkowali w płatnej strefie. W systemie Start-Stop można przerwać naliczanie opłaty w dowolnym momencie.

Aplikacja MobiParking obsługuje komendy wydawane SMS-ami. Ich lista jest dostępna tutaj.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje dla kierowców cz. 4 – parkowanie i opłaty

14
28.01.2016  •  Anna Rymsza

Parkowanie to kolejna bardzo ważna część życia kierowców i póki co niewiele samochodów może to zrobić za nas. Smartfony mogą pomóc w tym na wiele sposobów. Trzeba znaleźć miejsce Parkopedia – encyklopedia parkingów W poszukiwaniu parkingu Parkopedia jest narzędziem niezwykle pomocnym. W aplikacji znajdziemy bazę parkingów (nie licząc miejsc na ulicach, na których można zaparkować), wraz z liczbą miejsc, cenami i często także ocenami innych użytkowników. Aplikacje pozwalają znaleźć parkingi w najbliższej okolicy na podstawie wskazań GPS-u telefonu, a także w pobliżu adresu wpisanego do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie