mobileMPK mobileMPK

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa
Pobierz program
lub zeskanuj:

mobileMPK to kompleksowa baza informacji o komunikacji zbiorowej w wielu miastach Polski, z rozkładem jazdy autobusów oraz tramwajów, a także o dostępności rowerów miejskich w tych miastach, które stworzyły tego typu system.

Lista 50 miast z komunikacją zbiorową, które obsługuje aplikacja, znajdziecie tutaj. Aplikacja pozwala sprawdzić rozkład jazdy wybranych linii autobusowych oraz tramwajowych, a wyszukiwanie oraz rozkłady są dostępne także w trybie offline, wcześniej jednak należy zapisać stosowne mapy danego miasta w pamięci urządzenia. Można też ręcznie dodawać rozkłady jazdy, a także tworzyć wybrane połączenia autobusowo-tramwajowe.

Twórcy aplikacji zdecydowali się na dodanie do programu także widżetów, które pozwalają szybko znaleźć potrzebne informacje już na ekranie głównym smartfonu lub tabletu.

Niektóre funkcje w mobileMPK są dostępne jedynie w płatnej wersji aplikacji (m.in. widżety, a także dodawanie własnych rozkładów jazdy). Kupując dożywotni dostęp do wersji PRO w sklepie Google Play, zapłacimy jednorazowo ok. 30 zł. Można też uregulować płatność za miesięczny dostęp do wersji PRO za pomocą SMS-a, wtedy wydamy ok. 5 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!