r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

mobileMPK

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa

mobileMPK to kompleksowa baza informacji o komunikacji zbiorowej w wielu miastach Polski, z rozkładem jazdy autobusów oraz tramwajów, a także o dostępności rowerów miejskich w tych miastach, które stworzyły tego typu system.

Lista 50 miast z komunikacją zbiorową, które obsługuje aplikacja, znajdziecie tutaj. Aplikacja pozwala sprawdzić rozkład jazdy wybranych linii autobusowych oraz tramwajowych, a wyszukiwanie oraz rozkłady są dostępne także w trybie offline, wcześniej jednak należy zapisać stosowne mapy danego miasta w pamięci urządzenia. Można też ręcznie dodawać rozkłady jazdy, a także tworzyć wybrane połączenia autobusowo-tramwajowe.

Twórcy aplikacji zdecydowali się na dodanie do programu także widżetów, które pozwalają szybko znaleźć potrzebne informacje już na ekranie głównym smartfonu lub tabletu.

Niektóre funkcje w mobileMPK są dostępne jedynie w płatnej wersji aplikacji (m.in. widżety, a także dodawanie własnych rozkładów jazdy). Kupując dożywotni dostęp do wersji PRO w sklepie Google Play, zapłacimy jednorazowo ok. 30 zł. Można też uregulować płatność za miesięczny dostęp do wersji PRO za pomocą SMS-a, wtedy wydamy ok. 5 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dojedź do celu. Dobre programy dla pasażerów komunikacji miejskiej

43
09.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Jakie aplikacje mobilne wybrać, chcąc ułatwić sobie codzienne podróże komunikacją miejską w Polsce? Mamy dla Was przegląd najciekawszych, dobrych programów, dzięki którym korzystanie z autobusów i tramwajów w naszym kraju stanie się łatwiejsze. W ostatnich latach włodarze wielu miast w Polsce z zapałem zabrali się za to, aby unowocześnić systemy transportu miejskiego. Okazję ku temu mieli doskonałą, bo Unia Europejska od dłuższego czasu zachęca do inwestowania w rozbudowę sieci autobusowej lub tramwajowej, zakupy nowego taboru i wplatanie do miast pierwiastka „smart” w sferze transportu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.