Biurko sponsorowane przez dobre programy :)

Wpisując się w akcje „pokaż biurko”, chciałbym zaprezentować wam mój własny kącik, który jest w dużej mierze „sponsorowany”.

Monitor, oraz komputer pochodzą z konkursu dobrych programów z okazji sześciolecia istnienia wortalu. Tak. Bunny1985 to Ja. Nick zmieniłem, bo nie pamiętałem hasła, i straciłem dostęp do maila z rejestracji.
[img-2]
W zestawie do komputera była myszka i klawiatura, zostały jednak wymienione. Bardzo cenię sobie komfort pracy, a niestandardowy układ klawiszy w klawiaturce Vobisa, mi osobiście nie odpowiadał. W komputerze do tej pory nie zmieniałem żadnej części i zestaw nadal spełnia moje oczekiwania. W prawdzie karta Radeon HD8500 z pasywnym chłodzeniem, zaczęła się przegrzewać przy grach, ale gram na tyle rzadko(raz na pół roku?) że mi to nie przeszkadza. Kiedy chcę sobie zagrać, dołączam dodatkowy wiatraczek ;)

Miejsce w którym stoi komputer jest nowe. Od wygranej w grudniu 2008 wiele się zmieniło. W sierpniu 2009 wziąłem ślub, w styczniu 2010 przeprowadziłem się a 12.04.2011 zostałem tatą.
To właśnie mój syn, był powodem kolejnej zmiany miejsca pracy.

Laptop Toshiba to bardziej zabawka żony. Ja wolę mój komputer stacjonarny. Nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał,że na obu maszynach stoi Linux ( stacjonarny – opensuse, laptop – debian wheezy/sid ). Głośniczki creative 5.1 zazwyczaj są lepiej poukładane, nie jest to sprzęt dla melomanów, ale mnie wystarcza. Na biurku także Smsung Wave s8500 z systemem Bada-os, który pozwala mi być zawsze online. Krzesła jak do tej pory się nie dorobiłem :/ Stare zostawiłem bratu na starym mieszkaniu, a nowego jakoś nie kupiłem. Zawsze jakoś były inne wydatki.
[img-3]

Dziś dotarła do mnie koszulka dobrych programów i pendrive kingstona(widac na zdjęciu) , które są nagrodą za blog w marcu także ilość rzeczy od portalu się powiększa, za co bardzo portalowi i redakcji dziękuję :) Chciałbym pisać więcej na blogu, ale od 12.04 mam jakby mniej czasu ;)

I to koniec krótkiej wycieczki po biurku wyposażonym dzięki dobrym programom :) .Czekam na konkurs, gdzie nagrodą będzie krzesło ;) .

Pozdrawiam.