Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Biurko sponsorowane przez dobre programy :)

Wpisując się w akcje „pokaż biurko”, chciałbym zaprezentować wam mój własny kącik, który jest w dużej mierze „sponsorowany”.

Monitor, oraz komputer pochodzą z konkursu dobrych programów z okazji sześciolecia istnienia wortalu. Tak. Bunny1985 to Ja. Nick zmieniłem, bo nie pamiętałem hasła, i straciłem dostęp do maila z rejestracji.
[img-2]
W zestawie do komputera była myszka i klawiatura, zostały jednak wymienione. Bardzo cenię sobie komfort pracy, a niestandardowy układ klawiszy w klawiaturce Vobisa, mi osobiście nie odpowiadał. W komputerze do tej pory nie zmieniałem żadnej części i zestaw nadal spełnia moje oczekiwania. W prawdzie karta Radeon HD8500 z pasywnym chłodzeniem, zaczęła się przegrzewać przy grach, ale gram na tyle rzadko(raz na pół roku?) że mi to nie przeszkadza. Kiedy chcę sobie zagrać, dołączam dodatkowy wiatraczek ;)

Miejsce w którym stoi komputer jest nowe. Od wygranej w grudniu 2008 wiele się zmieniło. W sierpniu 2009 wziąłem ślub, w styczniu 2010 przeprowadziłem się a 12.04.2011 zostałem tatą.
To właśnie mój syn, był powodem kolejnej zmiany miejsca pracy.

r   e   k   l   a   m   a

Laptop Toshiba to bardziej zabawka żony. Ja wolę mój komputer stacjonarny. Nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał,że na obu maszynach stoi Linux ( stacjonarny – opensuse, laptop – debian wheezy/sid ). Głośniczki creative 5.1 zazwyczaj są lepiej poukładane, nie jest to sprzęt dla melomanów, ale mnie wystarcza. Na biurku także Smsung Wave s8500 z systemem Bada-os, który pozwala mi być zawsze online. Krzesła jak do tej pory się nie dorobiłem :/ Stare zostawiłem bratu na starym mieszkaniu, a nowego jakoś nie kupiłem. Zawsze jakoś były inne wydatki.
[img-3]

Dziś dotarła do mnie koszulka dobrych programów i pendrive kingstona(widac na zdjęciu) , które są nagrodą za blog w marcu także ilość rzeczy od portalu się powiększa, za co bardzo portalowi i redakcji dziękuję :) Chciałbym pisać więcej na blogu, ale od 12.04 mam jakby mniej czasu ;)

I to koniec krótkiej wycieczki po biurku wyposażonym dzięki dobrym programom :) .Czekam na konkurs, gdzie nagrodą będzie krzesło ;) .

Pozdrawiam.

 

Komentarze