r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

moneyGuru 2.9.3

Strona główna Windows Dom Organizery finansowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

moneyGuru to aplikacja przeznaczona do zarządzania osobistym budżetem. Za jej pomocą określisz swoją sytuację finansową i na bieżąco będziesz mógł decydować, czy możesz sobie pozwolić na dany wydatek.

W przeciwieństwie do innych tego typu narzędzi, które wymagają generowania raportów, moneyGuru skupia się na bieżącym przedstawieniu sytuacji finansowej użytkownika aplikacji, ukazując najbardziej istotne dane związane z przychodami i wydatkami (z podziałem na kategorie) w kilku różnych zakładkach.

r   e   k   l   a   m   a

Warto wspomnieć, że program moneyGuru obsługuje także wiele walut, zawiera specjalny tryb terminarza oraz umożliwia pogląd wszystkich przeprowadzonych transakcji. Niezwykle pomocne są również bardzo czytelne wykresy (zarówno kołowe, jak i słupkowe) przedstawiające informacje na temat naszego budżetu.

moneyGuru pozwala na importowanie plików zapisanych w formatach QIF, OFX, QFX i CSV oraz zawiera możliwość eksportowania danych do QIF i CSV. Na uwagę zasługuje intuicyjny interfejs użytkownika oraz starannie zaprojektowane skróty klawiaturowe, ułatwiające poruszanie się po poszczególnych opcjach aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
maciejnet   13 #1 16.06.2016 23:31

Moze i ładnie wykonany ale brak mu jeszcze wiele choćby do bankowych odpowiedników www.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.