r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

moneyGuru 2.9.3

Strona główna Windows Dom Organizery finansowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

moneyGuru to aplikacja przeznaczona do zarządzania osobistym budżetem. Za jej pomocą określisz swoją sytuację finansową i na bieżąco będziesz mógł decydować, czy możesz sobie pozwolić na dany wydatek.

Galeria programu

W przeciwieństwie do innych tego typu narzędzi, które wymagają generowania raportów, moneyGuru skupia się na bieżącym przedstawieniu sytuacji finansowej użytkownika aplikacji, ukazując najbardziej istotne dane związane z przychodami i wydatkami (z podziałem na kategorie) w kilku różnych zakładkach.

Warto wspomnieć, że program moneyGuru obsługuje także wiele walut, zawiera specjalny tryb terminarza oraz umożliwia pogląd wszystkich przeprowadzonych transakcji. Niezwykle pomocne są również bardzo czytelne wykresy (zarówno kołowe, jak i słupkowe) przedstawiające informacje na temat naszego budżetu.

moneyGuru pozwala na importowanie plików zapisanych w formatach QIF, OFX, QFX i CSV oraz zawiera możliwość eksportowania danych do QIF i CSV. Na uwagę zasługuje intuicyjny interfejs użytkownika oraz starannie zaprojektowane skróty klawiaturowe, ułatwiające poruszanie się po poszczególnych opcjach aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
maciejnet   13 #1 16.06.2016 23:31

Moze i ładnie wykonany ale brak mu jeszcze wiele choćby do bankowych odpowiedników www.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.