mp3Tag Pro mp3Tag Pro 12

Strona główna Windows Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

mp3Tag Pro to narzędzie do zarządzania kolekcją utworów zapisanych w najpopularniejszym formacie, czyli MP3.

Chcąc zadbać o porządek w bibliotece piosenek warto przede wszystkim opisać je rozmaitymi tagami, by móc później szybko zlokalizować odpowiednie utwory. mp3Tag Pro pozwala na pobieranie takich informacji bezpośrednio z sieci (Amazon, FreeDB, Discogs, MusicBrainz), gdzie znajdziemy także okładki, które również ściągniemy na dysk twardy komputera i wyświetlimy obok listy kawałków danego wykonawcy czy też zespołu. To jednak nie wszystkie informacje na temat posiadanych plików, jakie wyświetli opisywane narzędzie. Poznamy rok wydania albumu, listę utworów, słowa piosenek i wiele innych danych na temat ulubionych artystów.

mp3Tag Pro umożliwia rzecz jasna edytowanie tagów ID3, wspiera tagi ID3v1, ID3v2 i Lyrics3 zawarte w plikach MP3, a jeśli dysponujemy tagami zapisanymi jako CSV, to bez problemu zaimportujemy je do programu. Możliwa jest także praca w drugą stronę, czyli eksportowanie tagów (nie tylko do CSV, ale także TSV i XLS). Warto również dodać, że wspomniane słowa piosenek mogą być wyświetlane bezpośrednio w aplikacji lub też zapisane w oddzielnym dokumencie.

Fani muzyki docenią również to, że mp3Tag Pro oferuje funkcję tworzenia playlist, z których zrobimy użytek w odtwarzaczu multimedialnym. Ponadto ulubione piosenki można również zapisać do zakładek.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!