mp3TrueEdit mp3TrueEdit 3.0.6

Strona główna Mac Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pob​ierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

mp3TrueEdit to szybka i prosta w użyciu aplikacja do edycji plików w formacie mp3 oraz aac. To przydatne narzędzie do tworzenia wszelkiego rodzaju podcastów, dzwonków i wiadomości audio.

Program pozwala na wygodną edycję plików dźwiękowych we wspomnianych wyżej formatach bez dekompresji, dzięki czemu ich jakość nie ulega pogorszeniu. mp3TrueEdit radzi sobie nawet z bardzo dużymi plikami.

Do dyspozycji mamy szereg różnych narzędzi edycyjnych. Pliki można przyspieszać lub spowalniać bez zmiany wysokości tonów, co może być przydatne na przykład do transkrypcji nagrania z wydarzenia lub w celu przyspieszenia słuchania audiobooków. Możliwe jest także przycinanie, wycinanie niechcianych fragmentów, zmiana poziomu głośności oraz dodanie ciszy. Można również zastosować efekt stopniowego zwiększania poziomu głośności lub wyciszania. Pracę w programie bardzo ułatwia możliwość wielokrotnego użycia polecenia „cofnij”.

Projekty mp3TrueEdit zapisywać można do formatu .mteproj, aby móc w późniejszym czasie dokończyć edycję.

Program dostępny jest w 15-dniowej wersji próbnej (trial). Pełną wersję zakupić można na stronie dewelopera lub za pośrednictwem Mac AppStore.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!