mrViewer mrViewer 5.7.0

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

mrViewer to odtwarzacz multimedialny, który świetnie radzi sobie z uruchamianiem standardowych plików audio i wideo, ale oprócz tego pozwala również na otwieranie "flipbooków".

Narzędzie powstało z myślą o bardziej zaawansowanych użytkownikach, którzy docenią dostępne funkcjonalności, ale nie sprawdzi się zbyt dobrze w formie typowego odtwarzacza multimedialnego, stanowiącego chociażby alternatywę dla Windows Media Player. Nie każdy potrzebuje bowiem aplikacji oferującej wsparcie formatów OpenEXR, PSD, MIFF, TIFF oraz EDL, pasywnego dźwięku w 3D czy też programu radzącego sobie z obsługą materiałów HDRI, czyli tego, co może zapewnić mrViewer.

mrViewer charakteryzuje się ciemnym, dość skomplikowanym interfejsem, którego opanowanie nawet bardziej wprawionym osobom zajmie trochę czasu. Zwłaszcza, że początkowo można odnieść wrażenie, iż nie wszystkie opcje poukładano w logiczny sposób (w istocie każda z nich dostępna jest na wyciągnięcie ręki z poziomu menu kontekstowego po kliknięciu prawym przyciskiem myszy).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!