muCommander 0.9.1

Strona główna Mac Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

muCommander to dwupanelowy, klasyczny menedżer plików. Program jest napisany w Javie, można go uruchomić na wielu platformach i korzystać z niego za darmo.

muCommander jest programem bardzo elastycznym. Można z niego korzystać w wielu oknach, z kartami i skrótami klawiszowymi do każdej czynności. Poza możliwością przeglądania plików lokalnych muCommander pozwala dostać się do zdalnych zasobów na serwerach FTP, SFTP, SMB, NFS, Amazon S3, Hadoop HDFS, a także WebDAV. Zasoby w sieci lokalnej może znajdować dzięki Bonjour. Program może zapamiętywać dane logowania do zdalnych zasobów.

muCommander pozwala zajrzeć do archiwów ZIP, RAR, 7z, TAR, GZip, BZip, LST, pakietów AR i DEB oraz obrazów ISO i NRG. Archiwa ZIP można modyfikować w locie, bez rozpakowywania i kolejnego pakowania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

muCommander, CRYENGINE, Zero Install, Fiddler i ApplePi Baker – najciekawsze programy tygodnia

15
03.09.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji, tym razem kierowany głównie do zaawansowanych użytkowników i programistów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje. muCommander Na początek przypomnę o dwupanelowym menedżerze plików muCommander dla Windowsa i Maca. Program ten jest rozwijany w żółwim tempie, ale w dobiegającym końca tygodniu pojawiła się wersja 0.9.1 RC. Wiemy więc, że muCommander nie został porzucony, na co wskazywałyby 4 lata bez nowych wydań…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych