muCommander muCommander 0.9.3

Strona główna Mac Akcesoria Menedżery plików
Pobie​rz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

muCommander to dwupanelowy, klasyczny menedżer plików. Program jest napisany w Javie, można go uruchomić na wielu platformach i korzystać z niego za darmo.

muCommander jest programem bardzo elastycznym. Można z niego korzystać w wielu oknach, z kartami i skrótami klawiszowymi do każdej czynności. Poza możliwością przeglądania plików lokalnych muCommander pozwala dostać się do zdalnych zasobów na serwerach FTP, SFTP, SMB, NFS, Amazon S3, Hadoop HDFS, a także WebDAV. Zasoby w sieci lokalnej może znajdować dzięki Bonjour. Program może zapamiętywać dane logowania do zdalnych zasobów.

muCommander pozwala zajrzeć do archiwów ZIP, RAR, 7z, TAR, GZip, BZip, LST, pakietów AR i DEB oraz obrazów ISO i NRG. Archiwa ZIP można modyfikować w locie, bez rozpakowywania i kolejnego pakowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!