r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

musiXmatch lyrics player 3.6.1.0

Strona główna Windows Phone Multimedia

musiXmatch lyrics player to aplikacja, która z prostego programu do szukania tekstów piosenek zamieniała się w rozbudowany odtwarzacz muzyki. Dalej świetnie spełnia swoje podstawowe zadania.

Galeria programu

Ekran główny eplikacji dzieli się na 3 części: dashboard (z poziomu którego możemy przejść do kolekcji muzyki i wyszukać tekstów), music oraz history (wymaga logowania za pomocą konta Facebook). Poza standardowym wyszukiwaniem dostępna jest też opcja music id. Identyfikuje ona na podstawie obecnie granej muzyki utwór i dopasowuje do niego słowa. Pozwala na śledzenie aktualnie śpiewanych słów na żywo.

Music id możemy przypiąć do ekranu głównego jako kafelek. Rozwiązanie to jest wygodne zwłaszcza gdy lubimy słuchać muzyki z różnych aplikacji. Wystarczy wtedy uruchomić skrót i po chwili ujrzymy do niej słowa. Niestety wyświetlanie na żywo nie działa jeszcze idealnie. Czasem tekst znika bądź też pojawia się zbyt wolno.

To obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika wyszukiwania tekstów piosenek. Nawet jeżeli nie będziemy jej wykorzystywali jako odtwarzacza muzyki warto by znalazła się w naszej kolekcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.