musical.ly 6.4.2

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Inne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

musical.ly to klient sieci społecznościowej, w której można publikować 15-sekundowe filmy muzyczne i pochwalić się talentem wokalnym, naśladowaniem artystów lub się powygłupiać. Jako tło można wykorzystać największe muzyczne hity, można też nagrać dźwięk telefonem.

Aplikacja w działaniu przypomina Instagrama i Vine. Znajdziemy tu możliwość obserwowania ludzi popularnych, publikujących w okolicy oraz znajomych z Facebooka i Twittera, po połączeniu konta musical.ly. Kolejne filmy można wygodnie przeglądać i oceniać, a każdy z nich opatrzony jest tagami ułatwiającymi nawigację.

Przy nagrywaniu filmów można korzystać z wielu udogodnień. Po wybraniu muzyki jest ona odtwarzana przez telefon w czasie nagrywania, co ułatwia zabawę. Na obraz można nakładać wiele filtrów i manipulować prędkością albo odtworzyć fragment klipu odwrotnie. Ponadto znajdziemy tu efekty wizualne, którymi można stylizować film.

Gotowe filmy można udostępniać na Instagramie, Facebooku, Twitterze, Vine i innych albo zapisać w rolce aparatu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Meteo ICM, Guerrilla Mail, MSQRD, Pokemon GO LocationSpoof – najciekawsze programy tygodnia

20
23.07.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Meteo ICM. Prognoza numeryczna Meteo ICM. Prognoza numeryczna daje wygodny dostęp do numerycznej prognozy pogody, generowanej przez ICM Uniwersytet Warszawski – jednej z najlepszych usług tego typu w Polsce, serwującej prognozy dla 2359 miast w Polsce. Guerrilla Mail Guerrilla Mail to usługa oferująca tymczasowe adresy e-mail, które można wykorzystać gdy nie jest wskazane podawanie prawdziwego adresu.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza