muvee Reveal 12.0.0.27842

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

muvee to ciekawe i bardzo fukcjonalne narzędzie, które pozwala stworzyć film przy wykorzystaniu mniejszych wideo, a nawet zdjęć.

Przygotowanie własnego filmu za pomocą muvee nie jest skomplikowane – wystarczy przeciągnąć wybrane pliki (wideo lub zdjęcia) do głównego okna programu. muvee bazuje na rewolucyjnej technologii, dzięki której specjalny algorytm samoczynnie kadruje, powiększa i edytuje umieszczone multimedia w celu stworzenia jak najlepszego filmu. Jeśli chcemy, możemy dodać do niego także muzykę.

muvee nie wymaga zatem specjalistycznej wiedzy i adresowany jest do osób, które nie potrafią edytować i kompilować materiałów wideo czy też fotografii. Wszystko, co trzeba zrobić, to zebrać multimedia w jednym miejscu, a następnie przenieść je do okna programu i wcisnąć odpowiedni przycisk.

Co ciekawe, muvee pozwala na dzielenie się filmami stworzonymi przy pomocy aplikacji za pośrednictwem doskonale znanych serwisów społecznościowych, takich jak Facebook czy YouTube. Swoje dzieło możemy również wysłać na e-mail.

Uwaga!

  • Wersja testowa muvee pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!