r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

myAppFree 2.0.0.1

Strona główna Windows Phone Akcesoria

myAppFree to aplikacja dla wszystkich miłośników promocji. Za jej pomocą możemy codziennie otrzymać jedną darmową aplikację oraz przejrzeć kilka ciekawych promocji na inne.

myAppFree nie pełni jedynie roli informacyjnej. Jej autorzy dbają o to by codziennie dostarczyć darmową aplikację bądź też grę. Ich poziom bywa różny, ale czasem można znaleźć naprawdę ciekawe perełki. Oczywiście za darmo może je pobrać każdy, aplikacja pomaga w regularnym śledzeniu tych obniżek.

W ustawieniach możemy zdecydować się na powiadomienia o nowych promocjach. Dodatkowo informuje nas o nich kafelek. Dzięki programowi w łaty sposób możemy przejść do pobierania przecenionej aplikacji, bądź też podzielić się informacją ze znajomymi. myAppFree dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

myAppFree — codzienne darmowa aplikacja na Windows Phone

3
29.10.2013  •  Grzegorz Jamiołkowski

Każdy posiadacz Windows Phone ma swój zestaw najpotrzebniejszych aplikacji, bez których nie może się obyć. Warto mieć w takim „niezbędniku” myAppFree, dzięki której będziemy na bieżąco z promocjami w sklepie Windows Phone. myAppFree to aplikacja, która agreguje promocje i wszelkiego rodzaju zniżki na programy i gry dostępne w markecie. Każdego dnia dostępna jest inna pozycja, stąd warto na bieżąco być z tym, co oferuje myAppFree. Twórcy aplikacji nie ograniczyli się tylko do wyszukiwania najatrakcyjniejszej obniżki danego dnia, ale także czynnie działają na tym polu. Często to właśnie oni…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.