r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

myAppFree — codzienne darmowa aplikacja na Windows Phone

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Każdy posiadacz Windows Phone ma swój zestaw najpotrzebniejszych aplikacji, bez których nie może się obyć. Warto mieć w takim „niezbędniku” myAppFree, dzięki której będziemy na bieżąco z promocjami w sklepie Windows Phone.

myAppFree to aplikacja, która agreguje promocje i wszelkiego rodzaju zniżki na programy i gry dostępne w markecie. Każdego dnia dostępna jest inna pozycja, stąd warto na bieżąco być z tym, co oferuje myAppFree. Twórcy aplikacji nie ograniczyli się tylko do wyszukiwania najatrakcyjniejszej obniżki danego dnia, ale także czynnie działają na tym polu. Często to właśnie oni bezpośrednio kontaktują się z programistami, aby zachęcić ich do obniżenia ceny lub udostępnienia swojego programu za darmo na 24 godziny. Również mniejsi deweloperzy w ten sposób mogą zaistnieć w społeczności użytkowników Windows Phone. Oczywiście znajdziemy tu nie tylko wielkie tytuły, ale również małe, ale ciekawe i unikalne pozycje. Na pewno każdy użytkownik Windows Phone powinien zaopatrzyć się w myAppFree, aby nie przegapić żadnej ciekawej promocji i darmowej aplikacji.

myAppFree dostępna jest do pobrania za darmo z Windows Phone Store. Obecnie bez opłat można pobrać Cocktail Bar, aplikację do przygotowania drinków i niezbędnik dla osób, które chcą poznać przepisy i katalog lekkich napojów alkoholowych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.