r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

myBus Online 2.0.0.6

Strona główna Windows Phone Multimedia

myBus Online to rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Aplikacja dostępna jest dla 21 polskich miast. Obsługuje tryb online jak i offline, dzięki czemu użytkownicy, który nie posiadają wykupionego transferu danych, również mogą z niej skorzystać, będąc poza zasięgiem WiFi.

Przy każdym włączeniu aplikacja pyta, w jakim trybie ma się uruchomić. W obu interfejs wygląda tak samo. Po wybraniu trybu, wyświetli się menu z opcją szukania przystanku poprzez wpisanie nazwy przystanku. Można również posegregować przystanki od najbliższego lub dodać konkretne do ulubionych, aby mieć do nich szybki dostęp.

W menu drugą opcją jest szukanie konkretnych linii autobusowych. Trzecią jest mapa przystanków. Po zlokalizowaniu użytkownika, wyświetlają się najbliższe przystanki. W ustawieniach mapy można zmienić tryb wyświetlania przystanku (wokół punktu, aktualnej lokalizacji lub tylko ulubione) oraz tryb centrowania mapy (do lokalizacji, do zawartości) i odległość, czyli ile przystanków ma być pokazywanych. Jest to wygodna funkcja, kiedy nie znamy nazw przystanków.

Następne w menu są ustawienia, w których zmienia się rozkład jazdy dla miasta oraz można wybrać domyślny tryb uruchamiania aplikacji. Dwie ostatnie możliwości to „informacje o programie” oraz „napisz do nas”.

Należy podkreślić, że aplikacja działając w trybie online odświeża dane co minimum 10 sekund (można to zmienić w ustawieniach) i przy każdym udanym odświeżeniu telefon wibruje.

Lista dostępnych miast: Biała Podlaska (ZKM), Bolesławiec (MZK), Dębica (MKS), Elbląg (ZKM), Gdańsk (ZKM), Kielce (ZTM), Kołobrzeg (KM), Kraśnik (MPK) Lublin (ZTM), Mielec (MKS), Ostrołęka (MZK), Ostrów Wielkopolski (MZK), Płock (KM), Puławy (MZK), Siedlce (MPK), Stalowa Wola (ZMKS), Suwałki (PGK), Świdnica (MPK), Świerklaniec (PKM), Tarnów (MPK), Wałbrzych (ZDKiUM)

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nie czekaj: Łódź umożliwi sprawdzenie rzeczywistych godzin przyjazdów MPK

17
19.01.2015  •  Tomasz Wrzesień

Łodzianie nie mają w tej chwili łatwego życia, bo rozkopanie w ramach modernizacji trasy W-Z centrum miasta daje się im mocno we znaki. Narzekają nie tylko kierowcy, lecz również osoby korzystające z komunikacji miejskiej, spóźniającej się na przystanki. Okazuje się jednak, że po remontach wszystkim będzie łatwiej. Pasażerowie dostaną sposób na sprawdzenie rzeczywistego czasu przyjazdu autobusów oraz tramwajów. Oprogramowanie myBus na urządzenia przenośne będzie przez niektórych doskonale kojarzone, bowiem obsługuje już wiele metropolii, włączając też Łódź. Standardowo aplikacja powiela…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.