myBus Online myBus Online 2.0.0.6

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

myBus Online to rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Aplikacja dostępna jest dla 21 polskich miast. Obsługuje tryb online jak i offline, dzięki czemu użytkownicy, który nie posiadają wykupionego transferu danych, również mogą z niej skorzystać, będąc poza zasięgiem WiFi.

Przy każdym włączeniu aplikacja pyta, w jakim trybie ma się uruchomić. W obu interfejs wygląda tak samo. Po wybraniu trybu, wyświetli się menu z opcją szukania przystanku poprzez wpisanie nazwy przystanku. Można również posegregować przystanki od najbliższego lub dodać konkretne do ulubionych, aby mieć do nich szybki dostęp.

W menu drugą opcją jest szukanie konkretnych linii autobusowych. Trzecią jest mapa przystanków. Po zlokalizowaniu użytkownika, wyświetlają się najbliższe przystanki. W ustawieniach mapy można zmienić tryb wyświetlania przystanku (wokół punktu, aktualnej lokalizacji lub tylko ulubione) oraz tryb centrowania mapy (do lokalizacji, do zawartości) i odległość, czyli ile przystanków ma być pokazywanych. Jest to wygodna funkcja, kiedy nie znamy nazw przystanków.

Następne w menu są ustawienia, w których zmienia się rozkład jazdy dla miasta oraz można wybrać domyślny tryb uruchamiania aplikacji. Dwie ostatnie możliwości to „informacje o programie” oraz „napisz do nas”.

Należy podkreślić, że aplikacja działając w trybie online odświeża dane co minimum 10 sekund (można to zmienić w ustawieniach) i przy każdym udanym odświeżeniu telefon wibruje.

Lista dostępnych miast: Biała Podlaska (ZKM), Bolesławiec (MZK), Dębica (MKS), Elbląg (ZKM), Gdańsk (ZKM), Kielce (ZTM), Kołobrzeg (KM), Kraśnik (MPK) Lublin (ZTM), Mielec (MKS), Ostrołęka (MZK), Ostrów Wielkopolski (MZK), Płock (KM), Puławy (MZK), Siedlce (MPK), Stalowa Wola (ZMKS), Suwałki (PGK), Świdnica (MPK), Świerklaniec (PKM), Tarnów (MPK), Wałbrzych (ZDKiUM)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!