r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

myBus online 2.3.10

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa

Aplikacja myBus Online to podręczny asystent w podróżach komunikacją zbiorową wielu miast w Polsce - zwłaszcza tych mniejszych.

Bodaj największym miastem, który dzieli się informacjami z zespołem tworzącym myBus Online, jest Gdańsk. Takich ośrodków, jak np. Wrocław lub Poznań, w niej nie znajdziemy, jest za to np. Kołobrzeg, Bolesławiec,Legnica, Jelenia Góra, Kraśnik, Mielec i wiele, wiele innych. Pełną listę miast objętych systemem myBus Online znajdziecie tutaj.

Aplikacja korzysta z danych, które przesyłają nadajniki GPS zamontowane w wozach komunikacji miejskiej. Dzięki temu może podawać realny czas przyjazdu na wybrany przystanek, co może ułatwić życie wielu pasażerom. Wyszukiwać rozkłady jazdy możemy na kilka sposobów: po wybranym przystanku, wg danej linii albo wg planera podróży, który dopasuje środki transportu do naszych preferencji czasowych oraz lokalizacji. Aplikacja oferuje też mapy przystanków komunikacji miejskiej w danym mieście. Do tego korzystać możemy z trybu offline, dzięki któremu dane rozkładowe będą dostępne nawet wtedy, gdy wypadniemy poza zasięg internetu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dojedź do celu. Dobre programy dla pasażerów komunikacji miejskiej

43
09.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Jakie aplikacje mobilne wybrać, chcąc ułatwić sobie codzienne podróże komunikacją miejską w Polsce? Mamy dla Was przegląd najciekawszych, dobrych programów, dzięki którym korzystanie z autobusów i tramwajów w naszym kraju stanie się łatwiejsze. W ostatnich latach włodarze wielu miast w Polsce z zapałem zabrali się za to, aby unowocześnić systemy transportu miejskiego. Okazję ku temu mieli doskonałą, bo Unia Europejska od dłuższego czasu zachęca do inwestowania w rozbudowę sieci autobusowej lub tramwajowej, zakupy nowego taboru i wplatanie do miast pierwiastka „smart” w sferze transportu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.