myBus online myBus online

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja myBus Online to podręczny asystent w podróżach komunikacją zbiorową wielu miast w Polsce - zwłaszcza tych mniejszych.

Bodaj największym miastem, który dzieli się informacjami z zespołem tworzącym myBus Online, jest Gdańsk. Takich ośrodków, jak np. Wrocław lub Poznań, w niej nie znajdziemy, jest za to np. Kołobrzeg, Bolesławiec,Legnica, Jelenia Góra, Kraśnik, Mielec i wiele, wiele innych. Pełną listę miast objętych systemem myBus Online znajdziecie tutaj.

Aplikacja korzysta z danych, które przesyłają nadajniki GPS zamontowane w wozach komunikacji miejskiej. Dzięki temu może podawać realny czas przyjazdu na wybrany przystanek, co może ułatwić życie wielu pasażerom. Wyszukiwać rozkłady jazdy możemy na kilka sposobów: po wybranym przystanku, wg danej linii albo wg planera podróży, który dopasuje środki transportu do naszych preferencji czasowych oraz lokalizacji. Aplikacja oferuje też mapy przystanków komunikacji miejskiej w danym mieście. Do tego korzystać możemy z trybu offline, dzięki któremu dane rozkładowe będą dostępne nawet wtedy, gdy wypadniemy poza zasięg internetu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!