myBus online myBus online

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

myBus online to przeznaczona na urządzenia z systemem Windows Phone aplikacja - asystent pasażerów komunikacji miejskiej w podróżach komunikacją zbiorową wielu miast w Polsce, zwłaszcza tych mniejszych.

W aplikacji największym miastem, którego komunikacja zbiorowa została ujęta w bazie, jest Gdańsk. Brakuje zaś takich miast, jak Poznań, Wrocław lub Warszawa. Twórcy programu znaleźli za to miejsce dla komunikacji zbiorowej z mniejszych miast w Polsce, które często są pomijane w największych dostępnych programach służących pasażerom komunikacji miejskiej. Aplikacja myBus Online oferuje informacje o transporcie zbiorowym m.in. w Kołobrzegu, Bolesławcu, Jeleniej Górze, Kraśniku, Mielcu, Dębicy, Sanoku, Stalowej Woli i wielu innych. Pełna lista miast, które obsługuje program, jest dostępna tutaj.

Program myBus online używa danych z nadajników GPS, zamontowanych w pojazdach komunikacji miejskiej. To pozwala mu podawać użytkownikom aplikacji realny czas przyjazdu wozu danej linii na wybrany przystanek, co może ułatwić życie wielu pasażerom. Wyszukiwać rozkłady jazdy możemy na kilka sposobów: po wybranym przystanku, wg danej linii albo wg pomocnika w planowaniu podróży, który dopasuje środki transportu do naszych preferencji czasowych oraz lokalizacji. Aplikacja oferuje też mapy przystanków komunikacji miejskiej w danym mieście. Do tego korzystać możemy z trybu offline, dzięki któremu dane rozkładowe będą dostępne nawet wtedy, gdy wypadniemy poza zasięg internetu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!