r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

myFFmpeg 2.3.5

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

myFFmpeg to nakładka graficzna dla projektu FFmpeg, pozwalającego na wykonywanie wielu operacji na plikach multimedialnych za pośrednictwem komend wydawanych z poziomu wiersza poleceń. Nakładka ta jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie radzą sobie z wprowadzaniem często skomplikowanych komend albo nie przepadających za takim trybem pracy.

Galeria programu

Dzięki myFFmpeg wszelkie czynności związane z operacjami na plikach wideo stają się łatwe do wykonania, a to za sprawą przyjemnego i prostego w obsłudze interfejsowi graficznemu. Za pomocą tego pakietu możemy przeprowadzać szereg czynności, takich jak konwersja plików wideo oraz audio do innych formatów, scalanie plików, czy też dopasowywanie plików multimedialnych do wymagań urządzeń przenośnych (takich jak smartfony) i serwisów internetowych (YouTube, Facebook). Oczywistością jest obsługa przez pakiet rozmaitych kodeków i kontenerów multimedialnych, wliczając w to popularne MPEG4, H264, czy też Matroska.

Z tego wszystkiego ukazuje się opis myFFmpeg jako nakładki niemalże niezbędnej dla każdego, kto chce móc korzystać z potężnych możliwości projektu FFmpeg, ale nie chce uczyć się złożonych i mało przejrzystych komend - albo po prostu nie chce marnować czasu na wpisywanie poleceń ręcznie, kiedy może skorzystać z prostego interfejsu graficznego.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na 10-krotne skorzystanie z programu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
maciejnet   12 #2 06.07.2016 23:34

Są lepsze odpowiedniki które nie są tak ograniczone.

  #1 29.12.2015 15:42

To samo i wiele więcej można wyklikać w darmowym Avidemux, dlatego nie wróżę temu programowi większego powodzenia. Poza tym linia komend FFmpeg to nie chińskie pismo ;)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.