r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

myHomework Student Planner

Strona główna Android Edukacja i nauka Programy dla uczniów

myHomework Student Planner rozbudowane narzędzi do zarządzania zadaniami szkolnymi. W ich skład wchodzą zarówno prace domowe jak i projekty czy też przygotowania do sprawdzianów i egzaminów. Dzięki aplikacji na kilka systemów (iOS, Windows 8, Android), nasze dane możemy synchronizować pomiędzy urządzeniami.

Galeria programu

Na start aplikacja zachęca nas do założenia konta. Możemy tego dokonać w tradycyjny sposób, bądź też logując się danymi z Facebook albo konta Google. Nie jest to jednak obowiązkowe i możemy zrezygnować z tego kroku. Program składa się z 6 segmentów. Wszystkie ono zostały schowane w rozwijanym po lewej stronie menu. Pierwszy pozwala zarządzać zajęciami oraz pracami domowymi. Drugi to kalendarz zawierający informacje o już wprowadzonych wydarzeniach. Zakładka Homework przedstawia najnowsze prace domowe oraz te już wykonane. Teacher pozwala dodawać nauczycieli, kolejna część współpracuje z serwisem Teachers.io, a na koniec mamy dane naszego profilu.

Część z opcji jest dostępna dopiero po założeniu profilu, bądź też w wersji pro. Podstawowe narzędzia prezentują się bardzo schludnie, dzięki czemu korzysta się z nich wygodnie, nawet przy słabej znajomości języka angielskiego. Interfejs bardzo dobrze wpisuje się w styl HOLO. Sprawdza się świetnie zarówno na telefonie jak i tablecie. Nie zabrakło także przydatnych widgetów. Darmowa wersja pozwala zapoznać się z możliwościami programu, zarazem sprawdza się w podstawowych zastosowaniach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.