myHomework Student Planner myHomework Student Planner version 6.8.8

Strona główna iOS Edukacja i nauka Programy dla uczniów
Pobierz program
lub zeskanuj:

myHomework Student Planner rozbudowane narzędzi do zarządzania zadaniami szkolnymi. W ich skład wchodzą zarówno prace domowe jak i projekty czy też przygotowania do sprawdzianów i egzaminów. Dzięki aplikacji na kilka systemów (iOS, Windows 8, Android), nasze dane możemy synchronizować pomiędzy urządzeniami.

Program składa się z 6 segmentów Pierwszy pozwala zarządzać zajęciami oraz pracami domowymi. Drugi to kalendarz zawierający informacje o już wprowadzonych wydarzeniach. Zakładka Homework przedstawia najnowsze prace domowe oraz te już wykonane. Teacher pozwala dodawać nauczycieli, kolejna część współpracuje z serwisem Teachers.io, a na koniec mamy dane naszego profilu.

Część z opcji jest dostępna dopiero po założeniu profilu, bądź też w wersji pro. Podstawowe narzędzia prezentują się bardzo schludnie, dzięki czemu korzysta się z nich wygodnie, nawet przy słabej znajomości języka angielskiego. Interfejs bardzo dobrze wpisuje się w styl iOS 7.0. Darmowa wersja pozwala zapoznać się z możliwościami programu, zarazem sprawdza się w podstawowych zastosowaniach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!