myHomework Student Planner 6.7.9

Strona główna iOS Edukacja i nauka Programy dla uczniów
Pobierz program
lub zeskanuj:

myHomework Student Planner to poradnik ucznia i studenta, pozwalający zapisywać zadania do wykonania, grupować je i trzymać porządek w sprawach związanych z edukacją. Program przeznaczony jest na iPady oraz iPhone'y.

Po zainstalowaniu program sugeruje, aby założyć konto w usłudze MyHomework App. Można to zrobić, korzystając z adresu e-mail lub konta na Facebooku.

W aplikacji znajdziemy kilka kategorii, służących do porządkowania dodawanych informacji. Pierwsza to Homework, w której pojawią się wpisane przez użytkownika lekcje do odrobienia i zadania do wykonania. Do wpisów można dodawać priorytet, klasę lub grupę wykładową, których dotyczą, a także typ zadania. Tego typu opcje mogą przydać się później, podczas wyszukiwania potrzebnych informacji. Druga kategoria to Classes, w której można zapisywać informacje o godzinach lekcyjnych lub godzinach spotkań poszczególnych grup ćwiczeniowych. Trzecią kategorią jest Kalendarz, który w przejrzysty sposób wyświetla ważne dla użytkownika terminy, w tym wykonania zadań. Czwarta kategoria to Teachers, która w Polsce jest jednak nieprzydatna, bo pobiera dane o nauczycielach z serwisu Teachers.io. Piąta kategoria, czyli Announcements, również nie zwróci uwagi użytkownika, znajdą się w niej bowiem informacje od twórców aplikacji.

Wygląd programu można personalizować, ale dodatkowe „skórki” są dostępne za opłatą.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji