reklama

myMousePainter 2.5.5637

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

myMousePainter jest bardzo prostym narzędziem do wirtualnego malowania wnętrz, stworzonym na zlecenie firmy Dulux, cenionego na całym świecie producenta farb.

Program pozwala na wirtualne malowanie ścian dowolnego pomieszczenia - m.in. pokoju dziennego i dziecięcego, kuchni, łazienki, sypialni itp. Praca z nim rozpoczyna się od wczytania zdjęcia wnętrza (twórca aplikacji zaleca, aby jego rozmiar nie przekraczał 700kB), które chcielibyśmy pomalować. Do dyspozycji użytkownika poza paletą barw i odcieni farb pozostaje zestaw prostych narzędzi edycyjnych, umożliwiających "malowanie" zdjęć. Wśród nich znajdziemy dobrze znane z różnych programów graficznych funkcje wypełniania kolorem i pędzla. W razie niepowodzenia bardzo łatwo możemy wycofać wszelakie wprowadzone zmiany. Ponadto myMousePainter oferuje także podgląd palety kolorów współgrających, która ułatwia dobór poszczególnych farb.

Gotowy projekt może zostać zapisany, w celu późniejszego podglądu lub dalszej edycji. myMousePainter pozwala także na obliczanie powierzchni jaką będziemy malować, a także ilości potrzebnej farby. Co istotne, wszystkie kolory oraz odcienie farb oferowane przez aplikacje dostępne są w sprzedaży i zakupić je można w większości sklepów w Polsce.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #4 20.05.2016 22:19

Niestety nie działa w nowszych wersjach systemu. Jakaś aktualizacja by się przydała.

  #3 25.12.2011 23:41

Przydałoby się żeby wymagał mniejszej rozdzielczości ekranu, bo na mojej 10cio calówce nie idzie :(

  #2 17.09.2011 17:03

Zgadzam sie z toba! W polaczeniu otrzymalabym taki program jakiego szukam.

  #1 21.06.2011 16:48

Przydałoby się połączyć coś takiego z programem do aranżacji wnętrz. W tych dostępnych jak power net, vox box są kolory do malowania, ale w ograniczonych ilościach i nie wiadomo jaki to będzie numer farby. Tak więc połączyć je w jedno - to jest moja sugestia.

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić