r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

myMousePainter 2.5.5637

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

myMousePainter jest bardzo prostym narzędziem do wirtualnego malowania wnętrz, stworzonym na zlecenie firmy Dulux, cenionego na całym świecie producenta farb.

Galeria programu

Program pozwala na wirtualne malowanie ścian dowolnego pomieszczenia - m.in. pokoju dziennego i dziecięcego, kuchni, łazienki, sypialni itp. Praca z nim rozpoczyna się od wczytania zdjęcia wnętrza (twórca aplikacji zaleca, aby jego rozmiar nie przekraczał 700kB), które chcielibyśmy pomalować. Do dyspozycji użytkownika poza paletą barw i odcieni farb pozostaje zestaw prostych narzędzi edycyjnych, umożliwiających "malowanie" zdjęć. Wśród nich znajdziemy dobrze znane z różnych programów graficznych funkcje wypełniania kolorem i pędzla. W razie niepowodzenia bardzo łatwo możemy wycofać wszelakie wprowadzone zmiany. Ponadto myMousePainter oferuje także podgląd palety kolorów współgrających, która ułatwia dobór poszczególnych farb.

Gotowy projekt może zostać zapisany, w celu późniejszego podglądu lub dalszej edycji. myMousePainter pozwala także na obliczanie powierzchni jaką będziemy malować, a także ilości potrzebnej farby. Co istotne, wszystkie kolory oraz odcienie farb oferowane przez aplikacje dostępne są w sprzedaży i zakupić je można w większości sklepów w Polsce.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #4 20.05.2016 22:19

Niestety nie działa w nowszych wersjach systemu. Jakaś aktualizacja by się przydała.

  #3 25.12.2011 23:41

Przydałoby się żeby wymagał mniejszej rozdzielczości ekranu, bo na mojej 10cio calówce nie idzie :(

  #2 17.09.2011 17:03

Zgadzam sie z toba! W polaczeniu otrzymalabym taki program jakiego szukam.

  #1 21.06.2011 16:48

Przydałoby się połączyć coś takiego z programem do aranżacji wnętrz. W tych dostępnych jak power net, vox box są kolory do malowania, ale w ograniczonych ilościach i nie wiadomo jaki to będzie numer farby. Tak więc połączyć je w jedno - to jest moja sugestia.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.