r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

myTaxi

Strona główna Windows Phone Dom

myTaxi to platforma pozwalająca zamówić taksówkę w Warszawie i Krakowie, a także innych miastach Europy. Aplikacja pozwala obserwować ruch taksówki, płacić kartą lub PayPalem za przejazd i zamawiać taksówkę spełniającą szczególne warunki.

myTaxi oferuje możliwość zamówienia busa, taksówki przyjaznej zwierzętom, kursu na lotnisko i tym podobnych. Pozycję pojazdu można obserwować na żywo. Można też szybko zamówić najbliższą taksówkę. Na liście można także przejrzeć wszystkie taksówki w okolicy oraz ich oceny. Ulubionych kierowców także można oznaczyć.

myTaxi po dodaniu do konta użytkownika odpowiednich informacji pozwala płacić za przejazdy kartą lub PayPalem. Właściciele firm mogą otrzymywać co miesiąc zbiorcze faktury za przejazdy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Z aplikacją myTaxi dostaniesz teraz 50% zniżki na kurs taksówką

2
03.10.2016  •  Mateusz Budzeń

Osoby często podróżujące taksówką powinny sięgnąć po aplikację myTaxi. Przez pierwsze dwa tygodnie października po skorzystaniu z aplikacji otrzymujemy zniżkę 50% na każdy kurs. Liczba przyjazdów jest nieograniczona. Nowa akcja myTaxi ma zachęcić do korzystania z płatności bezgotówkowych. W samej aplikacji możemy płacić kartą lub PayPalem. Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający myTaxi w Polsce, wspomina, że właśnie takie promocje skutecznie przekonują do płatności mobilnych. Według danych, obecnie około 75% kursów w myTaxi realizowanych jest bezgotówkowo, a jeszcze w zeszłym roku z tej…

Pięć aplikacji, z którymi zamówisz taksówkę bez dzwonienia

17
31.12.2015  •  Anna Rymsza

Charakter dzisiejszego wieczoru sugeruje, że wielu z Was będzie wracać do domu późno. Prowadzenie samochodu jest niewskazane, autobus nocny bywa nieciekawy, pozostaje więc skorzystać z usług taksówek. Oto kilka aplikacji, które warto mieć przed wyjściem do miasta. iTaxi iTaxi to prawdopodobnie największa obecnie platforma do zamawiania taksówek. Można z niej skorzystać w ponad stu miastach Polski, zamawiając taksówkę telefonicznie, w aplikacji i na stronie, wybierając najtańszy lub najszybszy przejazd. Ponadto platforma pozwala zapłacić za przejazd kartą lub PayPalem, jeśli zostaną…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.