myTube 3.2.9

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wprawdzie Windows Phone wciąż nie doczekał się oficjalnej aplikacji do obsługi serwisu YouTube, to jednak programy takie jak myTube pozwalają zapomnieć o tym braku. Jakością wykonania i możliwościami oferując nieraz więcej niż ich odpowiednik od Googla na inne systemy mobilne.

myTube wita nas świetnie ciekawie przygotowanym interfejsem. Odbiega on znacznie od rozwiązań znanych z innych, konkurencyjnych aplikacji. Standardowo poza możliwością wyszukiwania i oglądania filmów oferuje dostęp do naszego konta i kanałów. Wśród ciekawych opcji i rozwiązań warto wymienić:

- możliwość zapisywania materiałów w pamięci urządzenia

- wsparcie dla filmów HD

- działanie przy zablokowanym ekranie

- opcje pobierania tylko dźwięku

- możliwość słuchania dźwięku nawet po wyjściu z aplikacji

- odtwarzanie filmu w tle podczas korzystania z aplikacji

- możliwość logowania do wielu kont.

- zapisywanie pobranych treści na karcie SD

Dzięki rozbudowanym ustawieniom możemy edytować prawie każdy element programu, jego działanie i wygląd. Sporą zaletą są także częste aktualizacje oraz dobry kontakt autora z użytkownikami. myTube dysponuje darmową wersją testową. Posiada ona ograniczenia co do długości oglądania materiałów wideo. Cena za pozbycie się tych ograniczeń to 4,50 zł. Jest to aplikacja uniwersalna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
msnet   23 #3 16.01.2015 16:05

@szaweł: polecam też wersję myTube, która jest jeszcze w fazie beta :)

szaweł   12 #2 16.01.2015 08:31

@msnet: Używam go od kiedy tylko trafił do sklepu, ale jak dla mnie palmę pierwszeństwa przejęła aplikacja TubeCast. Zwłaszcza dzięki opcji udostępniania obrazu na inne urządzenia. Inna sprawa, że na WP po prostu jest kilka świetnych aplikacji do YouTube. ;)

msnet   23 #1 08.12.2014 17:08

Jak dla mnie najlepszy klient serwisu YouTube na Windows Phone.