myTuner Radio myTuner Radio 2015-01-01

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

myTuner Radio zapewnia nam dostęp do tysięcy stacji radiowych dostępnych w internecie, a także najpopularniejszych podcastów. Dzięki rozpoznawaniu naszej lokalizacji, proponuje treści w języku polskim.

Aplikacja pozwala na założenie konta, ale nie jest to wymóg konieczny. Dzięki niemu możemy synchronizować dane (głównie ulubione) pomiędzy różnymi urządzeniami. Na ekranie głównym przedstawia popularne i proponowane stacje z naszego regionu. W menu rozwijanym w lewym górnym rogu (niczym w iOS czy też Androidzie) możemy przejść do takich zakładek jak: radio, podkasty, ulubione, ustawienia (bardzo ograniczone). U góry znajduje się wyszukiwarka, niestety korzystanie z niej nie jest wygodna.

Choć baza dostępnych materiałów jest spora, to pozostaje w tyle za innymi programami do słuchania stacji radiowych i dedykowanym podkastom. Spory ograniczeniem jest brak możliwości dodawania własnych rozgłośni oraz audycji poprzez odpowiednie linki. Jesteśmy ograniczeni tylko do oferty myTuner Radio.

Interfejs aplikacji choć ładny niezbyt dobrze wpisuje się w stylistykę i Windows Phone i wykorzystuje jej specyfikę. Zawodzi także stabilność aplikacji. myTuner Radio ma w sobie spory potencjał jako platforma. Jednak w sklepie z aplikacjami znajdziemy lepsze i bardziej dopracowane odpowiedniki dedykowane radiu internetowemu i podkastom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!