myTuner Radio Pro myTuner Radio Pro

Strona główna Android Multimedia Radia internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

myTuner Radio zapewnia nam dostęp do setek stacji radiowych dostępnych w internecie, a także najpopularniejszych podcastów. Dzięki rozpoznawaniu naszej lokalizacji, proponuje treści w języku polskim.

Aplikacja pozwala na założenie konta, ale nie jest to wymóg konieczny. Dzięki niemu możemy synchronizować dane (głównie ulubione) pomiędzy różnymi urządzeniami. Na ekranie głównym przedstawia popularne i proponowane stacje z naszego regionu. W menu rozwijanym w lewym górnym rogu możemy przejść do takich zakładek jak: radio, podkasty, ulubione, Tops ustawienia. U góry okna głównego jak i każdej z kategorii znajduje się wyszukiwarka. Za jej pomocą odnajdziemy audycje oraz stacje..

Choć baza dostępnych materiałów jest spora, to pozostaje w tyle za innymi programami do słuchania stacji radiowych i dedykowanym podkastom. Spory ograniczeniem jest brak możliwości dodawania własnych rozgłośni oraz audycji poprzez odpowiednie linki. Jesteśmy ograniczeni tylko do oferty myTuner Radio. Aplikacja zapewnia nam możliwość nagrywania słuchanej treści oraz dzielenia się informacjami o niej w serwisach społecznościowych.

Interfejs choć nie jest dopasowany do najnowszych wersji Androida prezentuje się dobrze. Czasem zawodzi stabilność aplikacji, ale podczas dłuższych testów program sprawował się w większości bezproblemowo. Niestety myTuner Radio nie dysponuje wersją testową, aby samemu przekonać się czy wspiera nasze ulubione rozgłośnie i podkasty. Przed inwestycją lepiej dobrze się zastanowić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!