mydlink Home mydlink Home

Strona główna Android Dom Inteligentny dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mydlink Home to oficjalna aplikacja do obsługi zestawu kamer, czujników i gniazdek od firmy D-Link. Za jej pomocą możemy kontrolować nasze urządzenia, sprawdzać aktywność, a także warunkowo aktywować wybrane funkcje.

Pierwszym krokiem przy korzystaniu z aplikacji jest zalogowanie się na nasze konto. Ekran główny przedstawi nam listę dodanych w systemie czujników (jeśli jeszcze żadnego tam nie ma, należy przejść przez procedurę dodawania – aplikacja pokaże kolejne kroki). Związane z nimi akcje różnią się w zależności od typu urządzenia. Przykładowo w przypadku kamery będzie to zmiana trybu podglądu na dzienny/nocny i zapisanie obrazu na smartfonie, a sensor w gniazdku umożliwi nam nie tylko wyłączenie/włączenie urządzenia, ale także sprawdzenie temperatury czy też poboru prądu.

Mydlink Home pozwala tworzyć różne scenariusze działania w postaci harmonogramów i akcji. Z jej poziomu widzimy również te stworzone na innych urządzeniach. Aplikacja podaje ponadto informacje i statystyki odnośnie działania poszczególnych elementów, a także powiadomienia Push.

Interfejs jest dobrze zaprojektowany, czytelny i wygodny w obsłudze. Pomimo braku polskiej wersji językowej nie powinien sprawiać problemów. Program dostępny jest za darmo i stanowi dobre uzupełnienie całego zestawu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!