mysms mysms 7.0.5

Strona główna Android Narzędzia Zdalne pulpity i łączenie urządzeń
Pobierz program
lub zeskanuj:

mysms to aplikacja, dzięki której możemy obsługiwać smartfona za pomocą komputera, by łatwiej wysyłać SMS-y, wpisując ich tekst przy użyciu klawiatury.

Po zainstalowaniu mysms na smartfonie należy zalogować się na swoje konto (przez nr telefonu lub za pomocą Google), a następnie wejść na stronę app.mysms.com, gdzie również musimy się zalogować. Od tej pory z poziomu przeglądarki stron internetowych (Chrome, Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera) mamy dostęp do wszystkich SMS-ów znajdujących się w pamięci urządzenia przenośnego.

Poza opcją wysyłania wiadomości tekstowych, mysms umożliwia dodawanie emotikonek oraz załączników. Co ciekawe, SMS nie musi być wysłany od razu, bo dzięki funkcji „zaplanuj” zostanie on dostarczony do nadawcy w późniejszym terminie (ustalamy zarówno datę, jak i konkretną godzinę wysłania wiadomości).

mysms za pomocą webowej aplikacji powiadomi również użytkownika o nadchodzącym połączeniu, co może okazać się przydatne, gdy będziemy musieli wyciszyć dźwięk w smartfonie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!