n7player Music Player 1.1.2.33

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

n7player Music Player to popularny, multiplatformowy odtwarzacz muzyki. Z powodu specyfiki Windows Phone jego możliwości są ograniczone, jednak autorzy zadbali o to, aby program odróżniał się od systemowej aplikacji Muzyka.

Dzięki n7player Music Player zyskujemy dostęp do naszej kolekcji muzyki zgromadzonej w pamięci telefonu, bądź też na karcie. Niestety aplikacja nie wspiera ręcznego korzystania z folderów. Naszą kolekcję możemy śledzić pod kątem albumów, playlist (jest też możliwość ich tworzenia), autorów oraz samych utworów.

Poza zestawem standardowych, znanych z systemowego odtwarzacza opcji otrzymujemy również możliwość scrobblingu do Last.fm, szybkie wyszukiwanie utworów oraz wsparcie dla pobierania okładek. Pomimo wersji testowej aplikacji działają one bardzo dobrze.

Intuicyjny, ładny i przemyślany interfejs to kolejna zaleta n7player Music Player. Choć program nie oferuje zbyt wielu opcji, czy też wsparcia dla mniej popularnych formatów, to stanowi jedną z najciekawszych alternatyw w sklepie Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję