napi-phone 1.1.0.2

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja dla osób, które lubią oglądać filmy na ekranach swoich smartfonów. Pozwala pobrać napisy w dwóch językach dla konkretnych filmów, których pliki mamy w pamięci telefonu.

Menu aplikacji jest bardzo proste. Przedstawia 3 duże przyciski które pozwalają pobrać napisy w języku polskim, angielskim oraz udać się do opcji. Niestety pobranie napisów jest możliwe tylko wtedy, gdy film znajduję w odpowiednim folderze. Nie mamy możliwość wybrania miejsca jego lokalizacji, czy też wyszukania samych napisów po nazwie. Podczas pobierania ujrzymy także skrócone informacje o filmie.

napi-phone nie posiada żadnych ustawień. Domyślnym i jedynym formatem pobierania napisów jest .srt. Ograniczenie to wynika z faktu, że odtwarzacze filmów na Windows Phonie nie obsługują innych rozszerzeń. Program oferuje darmową, tygodniową wersję próbną. Po upływie tego czasu, jeżeli chcemy dalej korzystać z aplikacji musimy zapłacić 3,49 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych