Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Nowe komentarze

Na podstawie uwag użytkowników naszego portalu, dotyczących braku przejrzystości w komentarzach, wprowadziliśmy kilka poprawek. Pierwsza z nich, to dodanie szarego paska z boku nowego wpisu. Dodatkowo pojawił się licznik komentarzy, indywidualny dla każdego zalogowanego użytkownika naszego portalu, dzięki któremu łatwo można sprawdzić ile nowych wpisów, przy każdej z publikacji, pojawiło się od waszej ostatniej wizyty. Poruszanie się po nowych wpisach, ułatwią wam ikonki strzałek, znajdujące się obok licznika lub skróty klawiszowe.

> – skok do kolejnego nowego komentarza < – skok do poprzedniego nowego komentarza

Cytowanie w komentarzach

Kolejną zmianą jest wprowadzenie cytowania całości lub fragmentu tekstów w komentarzach, bez konieczności kopiowania. Użytkownik musi jedynie zaznaczyć wybrany przez siebie element wpisu, a dolna ikona „odpowiedz” zmieni się na „odpowiedz cytując”. Po kliknięciu tej opcji, zaznaczony tekst automatycznie pojawia się jako cytowany odnośnik w kolejnym komentarzu.