nju Meter nju Meter

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Nju Meter to bardzo prosta aplikacja dla użytkowników sieci komórkowej Nju Mobile, informująca między innymi o stanie konta w zakresie rozmów, wiadomości tekstowych i pakietu internetowego.

Po uruchomieniu aplikacji wyświetlane są informacje na temat kwoty, jaką już wydano na poszczególne usługi w aktualnym okresie rozliczeniowym. Usługi są podzielone na rozmowy telefoniczne, SMSy/MMSy, pakiet internetowy. Możliwe jest również wyświetlenie podsumowania opłat na rachunku za konkretny dzień. Jeżeli posiadamy wykupiony dodatkowy pakiet internetowy to wyświetla się jeszcze informacja ile pozostało do wykorzystania MB z dodatkowej usługi jak i do kiedy ten pakiet jest ważny.

Aplikacja posiada opcję zachowania danych logowania tak aby nie było potrzeby ich każdorazowego wprowadzania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

lekki, nie wymaga ŻADNYCH uprawnień i nie szpieguje, jest szybszy od oryginalnej aplikacji NJU - bo zapamiętuje dane do logowania.
Nie bardzo działa :( Po włączeniu pakietu "do komórkowych za 19" nie zlicza minut i wciąż wyświetla stan -1 zł.
ocena użytkownika
11.07.2014 22:57 • Recenzja do wersji 0.1.4

Przez błąd w wyświetlaniu stanu minut służy mi właściwie tylko do kontrolowania pakietu internetowego. Jest to jednookienkowa aplikacja bez bajerów. Żadnych dupereli, reklam, czy przymuszania do wpisywania swojego MEGASUPERTAJNEGOI BARDZO DŁUGIEGO hasła, które wymusza na nas ta sieć za każdym razem (swoja drogą, nawet w banku nie mam tak silnego hasła). Szkoda, że nie ma kontaktu z autorem i nie poprawia aplikacji :(