oMega Commander oMega Commander 3.0

Strona główna Windows Akcesoria Menedżery plików
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

oMega Commander to bardzo rozbudowany menedżer plików z szerokimi możliwościami konfiguracji.

Przy pierwszym uruchomieniu programu można wybrać skórkę, kolory paneli z listami plików, odstępy między liniami tekstu, rozmiar liter, włączyć ukryte pliki i ukryte pliki systemowe. Można również wybrać typ interfejsu – wstążkę, rozwijane menu w starym stylu i wysuwane panele.

oMega Commander ma ogromne możliwości filtrowania plików. Można je nie tylko sortować według różnych parametrów, ale też pokazać tylko spełniające pewne warunki, jak utworzone w przedziale czasowym albo o odpowiednim rozmiarze. Widok plików może prezentować listę ze szczegółami, miniatury lub różne kombinacje tych parametrów. Kolejne dyski można przeglądać w kartach, można również włączyć widok ilustracji pokazującej wolne miejsce na dysku.

Z oMega Commandera można korzystać tylko z pomocą klawiatury. Bardzo intuicyjnie działa wyszukiwanie – wystarczy zacząć pisać, by na liście wyświetliły się tylko pliki z tymi literami w nazwie. Menedżer pozwala również bezpiecznie usuwać pliki z dysku, by utrudnić odzyskiwanie danych. Można także zapisywać pliki jako zakładki i korzystać z programu z linii poleceń. Nie zabrakło wbudowanego archiwizera plików, dzielenia i łączenia plików oraz możliwości łączenia się z dyskami sieciowymi.

Program ma także wbudowaną przeglądarkę plików graficznych i edytor plików tekstowych, także z kolorowaniem składni, jeśli wykryta zostanie taka potrzeba. Na razie niestety nie ma języka polskiego.

oMega Commandera można testować przez 30 dni bez ograniczeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!