ocenaudio 3.4.5

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

ocenaudio to w pełni funkcjonalny, lekki i przyjazny użytkownikowi edytor plików audio, który dostępny jest dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS. Bazuje on na oferującej olbrzymie możliwości bibliotece Ocen Framework i zadowolić powinien zarówno początkujących, jak również bardziej zaawansowanych użytkowników.

Narzędzie stworzone zostało w ramach projektu badawczego na Uniwersytecie Santa Catarina i jego głównym założeniem jest elastyczność i maksymalne uproszczenie typowych operacji wykonywanych na plikach dźwiękowych. ocenaudio oferuje bardzo istotną w procesie przetwarzania audio funkcję podglądu w czasie rzeczywistym wszystkich zastosowanych filtrów i efektów. Ponadto do dyspozycji użytkownika oddano opcje wielokrotnego wyboru, pozwalającą wygodnie manipulować wieloma fragmentami ścieżki dźwiękowej oraz w pełni funkcjonalnego spektogramu.

ocenaudio doskonale sprawdza się w przetwarzaniu pojedynczych plików, jak również całych ich zbiorów, niezależnie od rozmiaru. Oferowana w jego obrębie funkcjonalność sprawia, że aplikacja posłużyć może do edycji własnych nagrań audio, usuwania zbędnych fragmentów, trzasków itp., normalizacji dźwięku czy wzbogacania go o ciekawe efekty. Przy jego użyciu stworzymy także dzwonki na telefon. Dużym atutem narzędzia jest obsługa wtyczek VST, pozwalających rozbudowywać jego możliwości o nowe funkcje i efekty.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
PiotrN72   10 #6 08.06.2018 13:51

Można dodać jeszcze linki do wersji portable.

  #5 20.10.2017 22:43

Najlepszy program do przycinania empetrójek. Polecam!

cameleon06   8 #4 01.03.2017 22:58

Gdzie można znaleźć ewentualnie spolszczenie do Ocenaudio ? Pobierałem z PC Format bo pisało , że wersja polska jest też . Cytuję tekst z PCFormat : " 20 cze 2016 - Ściągnij najnowszy darmowy program ocenaudio 3.1.2 na Windows, Mac OS X, Linux, także po polsku (wersja pl). W serwisie w sekcji .." Tej sekcji nie znalazłem .Okazało się , że ... nie ma w zestawieniu języka polskiego.więc wywaliłem " za okno " hehe . Pobrałem stąd , ale też nie ma po polsku.

Autor edytował komentarz w dniu: 01.03.2017 23:55
  #3 20.12.2016 14:52

@Rayearth: Dokładnie: lekki. Sprawdź ile waży np. Audition lub WaveLab :-)

Rayearth   9 #2 20.09.2016 14:55

"lekki" "Rozmiar pliku: 28,78 MB" Troszkę ostrożniej z tymi epitetami.

yanko wojownik   14 #1 05.03.2015 04:31

Sprawdziłem go tak sobie pobieżnie i stwierdzam, że może konkurować z np Nero WaveEditor, na korektorze można podbić sporo bardziej precyzyjnie niż we wspomnianym i szybciej nakłada efekty itd. dalej spoko może zastąpić Wave Editor http://www.dobreprogramy.pl/Wave-Editor,Program,Windows,41249.html będąc już zaraz po zainstalowaniu dużo bardziej funkcjonalnym i na pewną będzie dobrą alternatywą dla paru innych. Program zdecydowanie sensowny wart przetestowania, bo można się chyba do niego przekonać na dłużej.